Aktualizacje strony teaserowej Call of Duty 2020 z odniesieniami do zimnej wojny i kodem do odblokowania drzwi w Warzone


Podczas gdy oficjalne ujawnienie Call of Duty 2020 jeszcze się nie wydarzyło, jej strona teaserowa zawiera teraz odniesienia do zimnej wojny, wskazówkę dotyczącą przyszłych wydarzeń, a nawet kod otwierający drzwi w Call of Duty: Warzone. pawntakespawn.com/tv, przywita Cię stary telewizor, magnetowid, telefon, figura szachowa i komputer. Telewizor wyświetla statyczność, ale jeśli klikniesz na kasetę VHS nad magnetowidem z napisem 1961-62, na ekranie pojawi się wideo z prawdziwymi nagraniami JFK, wyścigu kosmicznego, ruchu na rzecz praw obywatelskich, kubańskiego pocisku kryzys, kryzys w Laosie i nie tylko.

W trakcie odtwarzania wideo na ekranie będą migać pewne liczby, w tym 37, 25 i 48. Ponadto magnetowid będzie od czasu do czasu wyświetlał tekst „WZ-H6-49285 163”.

@CharlieINTEL na Twitterze uważnie śledziliśmy te rozwijające się drażnienia i odkryto, że H6 w powyższym kodzie jest odniesieniem do lokalizacji Farmland w Call of Duty: Warzone.

Gracze, w tym @PrestigeIsKey, użyli kodu z magnetowidu (49285163) na drzwiach w gospodarstwie domowym, które miały klawiaturę, i ukryli tajne pomieszczenie z dalszymi wskazówkami.

Niektóre z dokumentów znalezionych w pokoju zawierają listę związków chemicznych i odniesienia do Venony, programu kontrwywiadu USA, który pomógł odszyfrować wiadomości ze Związku Radzieckiego.

Istnieją macierze 5×5, które zostały użyte do odszyfrowania tych kodów i odnoszą się do innych lokalizacji Warzone, w tym Quarry, Boneyard i Prison. Ponadto dwa słowa kodowe – ZEPHYR i TRIDENT – zostały zapisane na dwóch dokumentach.

Reklama

Pod telewizorem znajduje się karteczka z napisem / TANGLEDWEB i / EMC2. Jeśli pójdziesz do pawntakespawn.com/tangledweb i pawntakespawn.com/emc2, przenosi Cię na dwie inne strony z jeszcze większą ilością informacji.

/ TANGLEDWEB zawiera napisany na maszynie list, w którym omawia się, jak „Wojny wygrywa się nie tylko na polu bitwy, ale za zamkniętymi drzwiami”. Kończy się słowami „poznaj swoją historię” Niedawno pojawił się w Warzone w zeszłym tygodniu jako część migającej wiadomości na ekranie.

/ EMC2 zawiera kolejną notatkę, która pierwotnie brzmiała: „14.08 – DZIEŃ PIERWSZY: 1962-62”. Po odkryciu na Farmland, „15.08 – DZIEŃ DRUGI:” został ujawniony, a reszta dokumentu została zredagowana.

Są jeszcze cztery zredagowane wiersze, prawdopodobnie stwierdzające, że codziennie będziemy otrzymywać nową wskazówkę, aż do potencjalnego oficjalnego ujawnienia Call of Duty 2020 w środę, 19 sierpnia.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi przyszłymi aktualizacjami IGN, a wszystko to przed oficjalnym ujawnieniem Call of Duty 2020, które, jeśli przecieki są prawidłowe, można nazwać Call of Duty: Black Ops Cold War.

Chociaż oficjalnie niewiele wiemy o tym nowym Call of Duty, wiemy o tym jest rozwijany przez Treyarch i Raven Software i zostanie zintegrowany z Call of Duty: Warzone.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!