Aktualizacje Stardew Valley sprawiają, że zbyt łatwo zgubić konewkę


Podobnie jak wiele osób zachwyconych nowością Dolina Gwiezdnej Rosy aktualizacjaponownie uruchomiłem mój stary plik składowania, do którego nie dotykałem od kilku lat, aby się na to przygotować Nowa treść.

Gwiezdny to jedna z tych gier, po które sięgam, spędzam kilka tygodni we mgle, grając bez przerwy, a potem odkładam ją na rzecz innych gier dostępnych na rynku. Tym razem mnie nie było mały dłużej niż innym razem (co mogę powiedzieć? Wrota Baldura 3 wyszedł). Kiedy więc załadowałem grę, zajęło mi sekundę, zanim w ogóle przypomniałem sobie, który to był sezon.

Większość wróciła do mnie, ale grałem cały dzień, nie zdając sobie sprawy, że zniknęła moja konewka. I święta krowa, czy to była suka, żeby dowiedzieć się, dokąd to poszło. Przecież na mojej farmie w klasie 4 mam mnóstwo zraszaczy do podlewania upraw, więc prawie nie używam konewki. Budziłam się, całowałam męża i zajmowałam się swoim życiem. Zbierałem plony, sprawdzałem stan zwierząt, łowiłem ryby i pojechałem do miasta.

Dopiero następnego dnia pomyślałem o zrobieniu jakiegoś postępu Wyspa Imbiru, że zdałem sobie sprawę, że moja konewka w tajemniczy sposób zniknęła z mojego ekwipunku. Jedną z sztuczek wulkanu na Ginger Island jest używanie konewki do przedostawania się przez gorącą lawę, więc po zapłaceniu za rejs łodzią zdałem sobie sprawę, że cała moja podróż była bezużyteczna.

Ale to zmieniło się w całą zagadkę poza moim zmarnowanym złotem: gdzie do cholery była moja konewka?

Reklama

Zdjęcie: Zaniepokojona małpa

Sprawdziłem kowala, na wypadek gdybym go zostawił w celu ulepszenia. Nic. Poszukałem w Internecie i dowiedziałem się, że jeśli przypadkowo go sprzedam lub usunę, następnego dnia znajdę go albo w skarbcu burmistrza, albo w lodówce (to bardzo zabawny mały szczegół rozgrywki, brawa dla Zaniepokojona małpa). Tego tam nie było. Pozostało mi sprawdzenie każdej skrzynki w mojej grze, a ponieważ był to rok 4, miałem działka, wszystkie pełne różnych bibelotów, które zgromadziłem przez lata w grze, a których nie chciałem wystawiać w domu ani trzymać w ekwipunku. I przysiągł Sprawdziłem je wszystkie, ale nadal nie mogłem znaleźć mojej konewki…

…aż w końcu sprawdziłem sekundę najbliżej drzwi mojego domu i znalazłem ją wśród asortymentu nasion, kapeluszy i innych przypadkowych Dolina Gwiezdnej Rosy Rzeczy™.

Dolina Gwiezdnej Rosy to pięknie gęsta gra z wieloma drobnymi szczegółami, które pomagają ubarwić mechanikę symulatora rolnictwa. Istnieją ukryte obszary, ciekawe postacie i wszystko, czego można chcieć od symulatora rolnictwa, przeniesione na wyższy poziom. Gra wciąż się rozwija, a programista Eric „ConcernedApe” Barone z biegiem czasu dodaje coraz więcej aktualizacji, zawierających nowe dialogi, obszary, cele i nie tylko.

Ale ponieważ jest tak gęsty i na przestrzeni lat pojawiło się tak wiele nowych dodatków, oznacza to, że powrót do niego po pewnym czasie przypomina wyrzucenie za burtę. Jestem dobrym pływakiem, ale wciąż muszę trochę pomachać i zaczerpnąć powietrza, zanim znajdę wygodne wiosło i będę mógł cieszyć się pływaniem. To w końcu jedna z moich ulubionych gier, choć poszukiwanie konewki stało się zupełnie osobnym zadaniem pobocznym.

Dolina Gwiezdnej Rosy jest pełen małych niespodzianek, a niektóre z nich są niezamierzone, jak na przykład moja wielka misja z konewką lub całowanie mojego męża w grze i prośba, aby mi powiedział, że jestem w ciąży. Chyba ja Również zapomniałem, że to zrobiłem To zanim odłożyłem grę.

Shane ze Stardew Valley mówi awatarowi gracza, że ​​jest w ciąży

Ups!
Zdjęcie: ConcernedApe przez PolygonSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment