Aktualizacje dotyczące uzupełniania zapasów Xbox Series X / S: dostępne teraz w Best Buy


Best Buy losowo uzupełnił zapasy dla obu ostatnio wydanych konsol nowej generacji firmy Microsoft: Xbox Series X i Seria S. Podobnie jak inne gadżety do gier wydane pod koniec ubiegłego roku, te konsole są ekstremalnie trudne kupić, ale jeśli będziesz działać szybko, możesz go złapać już teraz.

Jeśli zamiast tego szukasz PS5, Best Buy ma teraz dostępne zapasy na PS5 i PS5 Digital Edition.


Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce 4K.

Jeśli jesteś nowy w rodzinie konsol Xbox, Costco sprzedaje również pakiet konsoli z serii S. z dodatkowym kontrolerem za 340 $.

Jeśli zabezpieczasz dowolną konsolę i zastanawiasz się, co kupić dalej, możesz pomyśleć o tym, jakie gry dodać do swojej biblioteki. Ale jeśli nie masz pewności, co dostać, sugeruję wykupienie abonamentu Xbox Game Pass do konsoli lub Game Pass Ultimate. Zdecydowanie polecam Xbox Game Pass Ultimate, ponieważ zawiera dodatkowe korzyści, w szczególności członkostwo w Xbox Live Gold.


Xbox Game Pass Ultimate (trzymiesięczna subskrypcja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy Xbox Game Pass i Xbox Live Gold w jeden pakiet. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają również dostęp do usługi gier w chmurze Microsoft xCloud, która jest kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android.

Radzę również kupić plik dodatkowy kontroler jeśli grasz w grę w lokalnym trybie współpracy z przyjacielem lub członkiem rodziny. Jeśli chodzi o dodatkową przestrzeń dyskową, obie konsole są raczej ograniczone: 512 GB w przypadku serii S, 1 TB w przypadku serii X. Możesz kupić Karta rozszerzeń SSD, która jest dostępna tylko w 1 TBi jest bardzo drogi, kosztuje 220 USD.

Jeśli planujesz pobrać starsze gry, ale chcesz zaoszczędzić swój ograniczony dysk SSD, możesz pobrać zewnętrzny dysk twardy.


Nowy kontroler Xbox

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy kontroler Xbox firmy Microsoft ma przycisk udostępniania i port ładowania USB-C, jeśli używasz opcjonalnego akumulatora.


Rozszerzenie Seagate 1 TB NVMe SSD do konsoli Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk SSD NVMe SSD firmy Seagate to urządzenie, którego potrzebujesz, jeśli Twoja kolekcja gier Xbox Series X / S staje się coraz większa. W przeciwieństwie do standardowych zewnętrznych dysków USB, ten jest wystarczająco szybki, aby uruchomić wszystkie najnowsze gry.


| Zdjęcie: Seagate

Seagate Game Drive do zewnętrznego dysku twardego Xbox 4 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk twardy o pojemności 4 TB jest idealny do przechowywania starszych gier Xbox, jeśli planujesz grać w nie na konsoli Xbox Series X / S.Obejmuje również dwumiesięczną wersję próbną Xbox Game Pass Ultimate.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment