Aktualizacja GarageBand zawiera ważną poprawkę zabezpieczeń


We wtorek firma Apple udostępniła aktualizację GarageBand, swojego oprogramowania do cyfrowych stacji roboczych audio. Jednak chociaż aktualizacja nie dodaje żadnych nowych funkcji, wprowadza ważną poprawkę bezpieczeństwa dla użytkowników GarageBand na macOS. Czytaj dalej, aby szczegółowo opisać, które rozwiązania wykorzystują dzisiejsze poprawki aktualizacji.

GarageBand dla systemu macOS zaktualizowany o poprawkę zabezpieczeń

Jak wynika z artykułu na Witryna wsparcia Apple, GarageBand 10.4.11 dla systemu macOS naprawia lukę w zabezpieczeniach, która może prowadzić do „nieoczekiwanego zakończenia aplikacji lub wykonania dowolnego kodu” podczas przetwarzania złośliwie spreparowanego pliku. Apple twierdzi, że „rozwiązano problem związany z używaniem po zwolnieniu poprzez ulepszone zarządzanie pamięcią”.

Dla niewtajemniczonych: GarageBand to potężny, bezpłatny edytor audio i oprogramowanie do kreatywności firmy Apple. Aplikacja zawiera wirtualne instrumenty, ogromną bibliotekę dźwięków, obsługę wielu ścieżek, lekcje gry na gitarze i pianinie oraz wiele więcej. Aplikacja jest dostępna zarówno na iOS, jak i macOS.

GarageBand to w pełni wyposażone studio do tworzenia muzyki bezpośrednio na komputerze Mac — z pełną biblioteką dźwięków, która obejmuje instrumenty, gotowe ustawienia gitary i głosu oraz niesamowitą selekcję perkusistów sesyjnych i perkusistów. Dzięki intuicyjnemu, nowoczesnemu projektowi łatwo jest uczyć się, grać, nagrywać, tworzyć i udostępniać swoje hity na całym świecie.

Możesz pobrać najnowszą wersję programu GarageBand dla systemu macOS w sklepie Mac App Store. The Wersję na iPhone’a i iPada można również pobrać bezpłatnie w App Store. Warto zauważyć, że znaleziony exploit bezpieczeństwa dotyczył tylko wersji GarageBand na macOS, dlatego nie jest dostępna aktualizacja dla wersji iOS.

W zeszłym tygodniu, wraz z wydaniem systemu macOS 14.4, Apple twierdzi, że naprawiło dziesiątki exploitów bezpieczeństwa. Możesz znaleźć więcej szczegółów na temat exploitów dla systemu macOS załatanych przez firmę Apple znajdziesz tutaj.

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment