Aktualizacja Carrot Weather wprowadza złośliwego chatbota opartego na ChatGPT


Carrot Weather, aplikacja prognozująca najbardziej znana z zabawnych (i często bezczelnych) aktualizacji pogody, wprowadziła chatbota opartego na ChatGPT, który pozwala użytkownikom rozmawiać bezpośrednio z lekceważącą osobowością aplikacji, używając jak największej ilości wulgaryzmów. Wydana dziś na całym świecie wersja 5.10 programu Carrot na iOS rozszerza również wysokiej jakości mapy radarowe, powiadomienia i alerty pogodowe na więcej krajów.

Możesz poprosić nowego chatbota Carrot o aktualizacje pogody – które zapewni wraz ze zwykłymi oparzeniami aplikacji – wraz z bardziej rekreacyjnymi interakcjami, których oczekujemy od pokoleniowej sztucznej inteligencji ChatGPT, takich jak poproszenie bota o rozegranie przygody tekstowej grę lub napisać scenariusz do dramatu kryminalnego. Użytkownicy, dla których reakcje chatbota są zbyt antagonistyczne, mogą dostosować osobowość Carrot AI, aby zmieniać jego zachowanie, z opcjami pomocy, uprzejmości, depresji, złości, pijaństwa i innych.

Jest też Cockney, Vaudeville i Scots (nie pokazano tutaj), jeśli w jakiś sposób czułeś, że chatbot nie ma wystarczającej różnorodności.
Zdjęcie: Pogoda Marchewki / Brian Mueller

Istnieją również tryby oparte na postaciach, takie jak Mobster, Cowboy, Pirate i Soviet, które zapewniają bardziej przypominające odgrywanie ról, oraz fałszywe wiadomości, jeśli chcesz, aby bot całkowicie ignorował twoje pytania na rzecz bzdur. Chatbot zapewnia wszystkim użytkownikom Carrot pięć wiadomości za darmo (zgodnie z naszymi testami), a więcej można kupić za pośrednictwem Carrot’s Tip Jar.

Aktualizacja 5.10 wprowadza również powiadomienia push dla członków konta Premium (4,99 USD miesięcznie lub 19,99 USD rocznie) dla rządowych alertów pogodowych w Kanadzie, Izraelu i większości Europy, w tym obsługę alertów krytycznych dotyczących zagrażających życiu zdarzeń pogodowych i monitorowanie wielu lokalizacje. Ostrzeżenia o wyładowaniach atmosferycznych są teraz dostępne również dla abonentów Premium Ultra (9,99 USD miesięcznie lub 39,99 USD rocznie) w Europie, Ameryce Środkowej i na Karaibach, ostrzegając użytkowników o pobliskich uderzeniach pioruna w okolicy. Określone powiadomienia można wyciszyć, przechodząc do karty Wycisz filtry w ustawieniach aplikacji.

W ustawieniach aplikacji Carrot możesz dostosować informacje o zdarzeniach pogodowych, o których chcesz być powiadamiany, oraz wybrać lokalizacje do monitorowania.
Zdjęcie: Pogoda Marchewki / Brian Mueller

Reklama

Widok radaru Marchewki, mapa, która wyświetla warstwy prognozy śledzące warunki pogodowe, takie jak opady, został rozszerzony na Australię, Japonię, Koreę Południową, Tajwan i większość Europy. Podobnie jak użytkownicy z USA, każdy w tych rozszerzonych regionach może uzyskać dostęp do funkcji inspektora aplikacji (która wymaga członkostwa Premium Ultra) i przełączać paletę kolorów radaru między wstępnie wybranymi motywami. Nowe regiony nie są obecnie wyświetlane na minimapie aplikacji, widżecie na ekranie głównym ani na zegarku Apple Watch, ale deweloper Carrot, Brian Mueller, potwierdził, że Krawędź że powinny one być dostępne „w następnym miesiącu lub dwóch”.

Widok radaru został rozszerzony na kilka nowych regionów i obejmuje obsługę monitorowania wielu lokalizacji.
Zdjęcie: Pogoda Marchewki / Brian Mueller

Wreszcie Marchewa dodaje wsparcie dla poziom 3 produkty z Radar pogodowy nowej generacji (NEXRAD) — sieć 160 zaawansowanych radarów pogodowych obsługiwanych przez NOAA National Weather Service — takich jak całkowita akumulacja burz, aby zapewnić szczegółowe śledzenie trudnych warunków pogodowych w USA. Ta funkcja podlega trybowi indywidualnej stacji radarowej Carrot dla członków Premium Ultra, który częściej odświeża widok radaru aplikacji i wyświetla radar w wyższej rozdzielczości, zapewniając użytkownikom bardziej aktualne i szczegółowe informacje podczas monitorowania burz.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!