Aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare i Warzone naprawiła usterki broni


Call of Duty: Najnowsza łatka Modern Warfare i Warzone naprawiła problem z uszkodzeniem modeli broni na ekranie. Problem zaczął się pojawiać na początku tego tygodnia i czasami zmieniał się broń graczy w przerażające czarne kostki przez to bardzo trudno było zobaczyć i rozegrać właściwy mecz.

Plik rozmiar pobierania na PS4 to tylko 1,2 GB, a właściciele komputerów PC będą musieli pobrać tylko plik 0,88 GB (tylko F2P) lub 1,83 GB (pełna gra), ale gracze Xbox One będą musieli pobrać znacznie większy, 66,3 GB plik ze względu na „nieprzewidziany błąd w procesie dostarczania poprawek firmy Microsoft”.Z powodu tego błędu użytkownicy Xbox będą musieli ponownie pobrać określone pliki, które już zainstalowali, ale należy pamiętać, że „NIE wpłynie to na ogólny rozmiar instalacji”. Infinity Ward obiecuje również, że ściśle współpracuje z Microsoftem, aby zapewnić, że przyszłe aktualizacje będą miały mniejszy rozmiar.

Jeśli kończy Ci się miejsce na dysku twardym, istnieje możliwość usunięcia zawartości, której nie chcesz już używać w grze Call of Duty: Modern Warfare oraz Activision opublikowało pomocny przewodnik, jak to zrobić.

Ten pojawiający się problem nie był świetnym momentem, jak Call of Duty 2020 jest obecnie drażnione w Warzone, a pojawiają się pewne usterki i komunikaty na ekranie, chociaż te wyskakujące okienka są celowe.

Call of Duty Warzone Season 5 Screeny

Wczoraj Strona teaserowa Call of Duty 2020 zaktualizowana o odniesienia do zimnej wojny i kod do odblokowania tajnych drzwi w Warzone. To była pierwsza z kilku przyszłych aktualizacji, które doprowadzą do oficjalnego ujawnienia kolejnego Call of Duty.

Reklama

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

HP Leads in Hybrid Work with Future‐Ready Portfolio

Today at the Amplify Partner Conference, HP Inc. announced new products and solutions to usher in the next era of hybrid work for...

Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK

Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Grasslands, wodnej przepaści, którą trzeba pokonać, zanim dotrze się do Ruin Zonai. Wspomniane...

Nowe funkcje iPhone’a i iPada: Co nadchodzi w tym roku

Chwila Spekulacje na temat iOS 17 już trwają, nadal istnieje kilka funkcji oprogramowania, które Apple ogłosiło, ale nie zostały jeszcze udostępnione użytkownikom iPhone'a...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!