„Akolita” z Gwiezdnych Wojen, Clipped i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu


Jest tu cicho — prawie zbyt cichy. Potraktuj to jako ciszę przed burzą; z początkiem czerwca, będziemy po kolana w skarbnicy nowych programówi to tempo utrzymuje się mniej więcej przez całe lato.

Mimo to jest mnóstwo ciekawych rzeczy, w które warto się zagłębić. Przyciętyz udziałem Laurence’a Fishburne’a, szczegółowo opisuje wydarzenia, które doprowadziły do ​​dożywotniego zakazu gry Donalda Sterlinga w NBA; Akolitanajnowszy program Disney Plus Star Wars, to po raz pierwszy na ekranie pojawiła się era Wysokiej Republiki. Wszystko to i Doktor Kto nadal trwa i Najlepszy szef kuchni już nie ma Kuchnia ostatniej szansy aby złapać poległych żołnierzy. Wszędzie robi się gorąco!

Oto najlepsze nowe premiery telewizyjne tego tygodnia.


Nowe seriale na Netfliksie

Słodki ząb sezon 3

Gatunek muzyczny: Urocza fantazja
Data wydania: 6 czerwca, ze wszystkimi odcinkami
Showrunner/twórca: Jima Mickle’a
Rzucać: Christian Convey, Nonso Anozie, Stefania LaVie Owen i nie tylko

W Słodkie zębyw ostatnim sezonie wszystkie wasze pytania – dotyczące hybryd, „chorych” i (miejmy nadzieję) mamy Gusa (Christian Convey) – zostaną udzielone! A w trzecim i ostatnim sezonie Słodkie zęby uda się do logicznego miejsca, w którym wszystkie te wątki zostaną połączone: do Arktyki.

Reklama

Hierarchia

Gatunek muzyczny: Mydlany K-dramat
Data wydania: 7 czerwca, z dwoma odcinkami
Showrunner/twórca: Bae Hyun-jin
Rzucać: Lee Chae-min, Roh Jeong-eui i nie tylko

Ten znalazł się na naszej liście najlepsze dramaty K, które warto obejrzeć tego lata nie bez powodu: Hierarchia zapowiada się soczysty romans zemsty, w którym nowa dziewczyna z (pozornie) skromnego pochodzenia dołącza do elitarnej prywatnej szkoły. Nie będzie to dla ciebie szokiem, biorąc pod uwagę charakter tej historii, ale… ona może mieć swój własny plan i własne sekrety, które zachwiają ustalonym porządkiem tej szkoły.

Nowe programy w Disney Plus

Akolita

Gatunek muzyczny: Gwiezdne Wojny Wysokiej Republiki
Data wydania: 4 czerwca, z dwoma odcinkami
Showrunner/twórca: Leslye Headlanda
Rzucać: Lee Jung-jae, Amandla Stenberg, Carrie-Anne Moss i nie tylko

To ostatnie dni Wysokiej Republiki i jednego Jedi (Gra Kałamarnica gwiazda Lee Jung-jae) próbuje zbadać serię zbrodni – i na kogo powinien się natknąć, jeśli nie na swojego starego padawankę (Amandla Stenberg) i grupę bardziej złowrogich sił.

Nowe programy w Hulu

Przycięty

Gatunek muzyczny: Prawdziwy, brudny dramat
Data wydania: 4 czerwca, z dwoma odcinkami
Showrunner/twórca: Giny Welch
Rzucać: Laurence Fishburne, Ed O’Neill, Jacki Weaver i nie tylko

Być może znasz to z podcastu — Sprawa Sterlingajako część ESPN 30 za 30 — a może po prostu wiesz to z obserwacji chaosu. Tak czy inaczej, Przycięty upewnię się, że już to wiecie: historię Donalda Sterlinga (Ed O’Neill), szefa Clippers, którego przyłapano na mówieniu w nagraniu rasistowskich rzeczy, i jak wstrząsnęło to NBA.

Nowe programy w Paramount Plus

Zabójcze umysły: ewolucja

Gatunek muzyczny: Procedura karna
Data wydania: 6 czerwca, z dwoma odcinkami
Rzucać: Joe Mantegna, AJ Cook, Kirsten Vangsness i nie tylko

Najbardziej elitarni profilerzy FBI stawiają czoła największemu jak dotąd zagrożeniu: badaniu tajemnicy Złotej Gwiazdy. Poza tym płodny seryjny morderca z ich przeszłości zostaje przeniesiony prosto na podwórko BAU, Felicity Huffman wystąpi gościnnie w roli dr Jill Gideon, a także spekulacja że Matthew Gray Gubler wróci (przynajmniej wyraził chęć powrotu).Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment