AirPods mają o wiele więcej funkcji, niż myślisz [Video]


Niedawno opublikowałem film i artykuł, w którym omawiam niektóre z moich ulubionych Airpody Profesjonalne akcesoria. Wydawało się, że czytelnikom spodobały się niektóre z bardziej wyjątkowych akcesoriów. Jednak jednym z głównych komentarzy było pytanie o ukryte funkcje Airpoda, o których większość użytkowników nie jest świadoma. Więc właśnie to postanowiliśmy zrobić! Oto kilka moich ulubionych, mniej znanych Airpody cechy!

Koniecznie obejrzyj nasz praktyczny film na temat tych funkcji. Szczegółowo omawiam każdą funkcję i dokładnie wiem, jak z nich skorzystać!

Niestandardowy korektor

Jedna z największych irytacji Airpody jest to, że nie był dostarczany z możliwością dostosowania korektora dźwięku. Jeśli więc wolisz dźwięk z większą ilością basu lub chcesz dostroić korektor do muzyki klasycznej, nie jest to możliwe. Apple ostatecznie dodało tę funkcję, ale jest jedno zastrzeżenie: działa ona tylko z muzyką z Apple Music. Mam nadzieję, że Apple umożliwi nam tworzenie niestandardowych korektorów dźwięku dla wszystkich mediów. Ale to jest początek.

Oto jak dostosować swój EQ:

Reklama
 1. Przejdź do ustawień
 2. Przewiń do opcji Ustawienia muzyki
 3. Stuknij w EQ
 4. Wybierz swój niestandardowy korektor

Możliwość wyboru z wcześniej określonego zestawu korektorów jest lepsza niż brak takiej opcji. Ale być może pewnego dnia Apple zaoferuje nam prawdziwe suwaki EQ.

Słuchaj na żywo

Live Listen to jedna z najbardziej niedocenianych funkcji całego ekosystemu Apple. Nie wiem dlaczego Apple nie robi dedykowanej reklamy tej funkcji. Ta funkcja pozwala używać iPhone’a jako zdalnego mikrofonu, a każdy wychwytywany przez niego dźwięk będzie następnie przekazywany do Twojego Airpody. Jako rodzice małego dziecka często korzystamy z tej funkcji. To jakby mieć wbudowaną w telefon elektroniczną nianię. Możesz ułożyć dziecko, aby odpoczęło, a telefon zostawić w pokoju, a jeśli dziecko zacznie płakać lub się obudzi, usłyszysz to w swoich słuchawkach.

Oto jak to skonfigurować:

 1. Upewnij się, że Przesłuchanie skrót znajduje się w centrum sterowania
 2. Upewnij się, że co najmniej jeden Airpod jest w uchu i podłączony do telefonu
 3. Udaj się do swojego Centrum Kontroli
 4. Naciśnij ikonę ucha
 5. włączyć Słuchaj na żywo
 6. Voila, jesteś gotowy do pracy

Redukcja szumów pojedynczego Airpoda

Czasami ludzie znajdują się w sytuacji, w której chcą mieć tylko jednego Airpoda, ale włączyć redukcję szumów. Widzę, że tak jest, jeśli jesteś w samolocie, pociągu lub na bieżni. Zasadniczo jest to sytuacja, w której chcesz zablokować jedną stronę. Myślę, że dodaje to dziwny efekt tunelu wrażeń, ale niektórym ludziom to nie przeszkadza! Domyślnie słuchawki AirPods nie mają włączonej tej funkcji, ale można to zrobić. Funkcje ułatwień dostępu w końcu staną się Twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o AirPods cechy.

Oto jak to skonfigurować:

 1. Przejdź do ustawień
 2. Przejdź do dostępności
 3. Stuknij w AirPods, stuknij w AirPods Pro
 4. Przełącznik Redukcja hałasu za pomocą One Airpod NA
 5. Będziesz mógł używać jednego Airpoda z włączoną funkcją redukcji szumów

Pozostałe cechy

W naszym najnowszym filmie omówiłem wiele innych funkcji, w tym udostępnianie dźwięku, wspomaganie konwersacji i ustalanie priorytetów mikrofonu. Liczba funkcji, które mają Airpody, szczególnie poprzez ustawienia dostępności, jest niesamowita. Koniecznie obejrzyj nasz film Tutaj.

Jakie są Twoje ulubione funkcje AirPoda? Czy są jakieś, które pominąłem w filmie? Zawsze ciekawi mnie, jak ludzie ich używają AirPods, zwłaszcza wraz z resztą ekosystemu Apple. A jeśli chcesz wskoczyć do pociągu Airpods, Amazon je ma sprzedam za jedyne 189 dolarów, co jest absolutną kradzieżą tych rzeczy.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment