AirPods 3 renderuje opublikowane, pasujące do wcześniejszych raportów z przeprojektowania – 9to5Mac


Aktualizacja: WyciekiApplePro ma teraz udostępnione obrazy rzekomych prawdziwych słuchawek AirPods 3 i etui ładującego. Zakładając, że są to autentyczne zdjęcia, powinniśmy spodziewać się, że wkrótce pojawią się naprawdę.

Oczekujemy, że Apple wprowadzi nowy projekt swojego podstawowego poziomu AirPods Niedługo, a to, co rzekomo jest renderowaniem „AirPods 3”, zostało dzisiaj udostępnione.

Projekt słuchawek AirPods innych niż Pro pozostał niezmieniony od czasu ich premiery w 2016 r., Ale teraz jest jasne, że ma się to zmienić w tym roku…

tło

Firma Apple po raz pierwszy wypuściła AirPods w grudniu 2016 roku, a charakterystyczny design szybko stał się wszechobecnym widokiem na całym świecie. Długi trzonek był jednym z elementów konstrukcyjnych, dzięki któremu były one tak natychmiast rozpoznawalne.

Model drugiej generacji został wydany w 2019 roku, dodając ładowanie bezprzewodowe i obsługę Hey Siri, ale projekt pozostał niezmieniony. Później w tym samym roku Apple dodał AirPods Pro do gamy z aktywną redukcją szumów.

AirPods Pro, również uruchomiona w 2019 roku, można było łatwo odróżnić od wcześniejszych modeli dzięki krótszym trzpieniom i to właśnie ten projekt ma przejść do kolejnej wersji standardowych AirPods. To było po raz pierwszy zgłoszone przez analityka Ming-Chi Kuo i później powtórzone przez Bloomberga.

Projekt zaktualizowanych podstawowych AirPods będzie podobny do obecnych AirPods Pro, zyskując krótszy trzonek i wymienne końcówki douszne. Apple stara się również poprawić żywotność baterii. Model ten nie będzie miał jednak zaawansowanych funkcji AirPods Pro, takich jak redukcja szumów.

Reklama

AirPods 3 zdjęcia?

Zdjęcia udostępnione przez LeaksApplePro wydają się przedstawiać rzeczywiste AirPods 3.

Projekt i grafika AirPods 3

Mamy nasze pierwsze deklarowane spojrzenie na projekt AirPods 3 w zeszłym miesiącu, a nowe rendery udostępnił dzisiaj GizmoChina.

Przed premierą dostaliśmy w swoje ręce nowy zestaw renderów AirPods 3 od dostawców. Projekt prezentowany w renderach jest prawdopodobnie ostateczną wersją, która zostanie wydana na rynku i będzie dostępna dla wszystkich.

Projekt jest prawie zgodny z poprzednimi wyciekami renderowania, przypominając projekt AirPods Pro. Wygląda na to, że AirPods 3 będą miały krótszy trzon i będą wyposażone w wymienne końcówki douszne, podobne do tego, co widzieliśmy w firmowych AirPods Pro.

Ale ponieważ AirPods naśladują projekt AirPods Pro, spodziewamy się przeprojektowania tego ostatniego, z raportami sugerującymi Jabłko może całkowicie wyeliminować łodygę. Raport ostrzega jednak, że nie jest to jeszcze pewne.

Nie wszyscy będą zadowoleni z projektu AirPods 3. Ankieta czytelników wykazała, że ​​więcej niż 40% z Was woli istniejący projekt do obecnego Pro, a mój kolega José Adorno powiedział, że on uważa, że ​​projekt Pro jest mniej wygodny.

Może nie będziemy musieli długo czekać. Jeśli plotki wydarzenie Apple w dniu 23 marca są poprawne, to byłby prawdopodobny czas na ich uruchomienie.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment