AI Pin Humane kosztuje 699 i 24 dolarów miesięcznie po integracji OpenAI i T-Mobile


Humane drażni swoje pierwsze urządzenie, AI Pin, przez większą część tego roku. Uruchomienie Pinu zaplanowano na czwartek, ale Krawędź uzyskał dokumenty szczegółowo opisujące praktycznie wszystko na temat urządzenia przed jego oficjalną premierą. Pokazują one, że Humane, firma głośno promująca świat po smartfonach, wkrótce wypuści na rynek przenośny smartfon bez ekranu o wartości 699 dolarów, z abonamentem za 24 dolarów miesięcznie i działającym na wersji T marki Humane. -Sieć mobilna z dostępem do modeli AI firmy Microsoft i OpenAI.

Pin sam w sobie jest kwadratowym urządzeniem, które magnetycznie przyczepia się do ubrania lub innej powierzchni. Jednak klips to coś więcej niż magnes; to także zestaw baterii, co oznacza, że ​​możesz wymieniać nowe baterie w ciągu dnia, aby Pin działał. Nie wiemy, jak długo wytrzyma pojedyncza bateria, ale urządzenie jest dostarczane z dwoma „wzmacniaczami baterii”. Jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon i wykorzystuje kamerę, czujniki głębokości i ruchu do śledzenia i rejestrowania otoczenia. Ma wbudowany głośnik, który Humane nazywa „głośnikiem osobistym” i może łączyć się ze słuchawkami Bluetooth.

Ponieważ nie ma ekranu, Humane wymyśliło nowe sposoby interakcji z Pinem. Ma to być przede wszystkim urządzenie głosowe, ale jest też zielony projektor laserowy, który widzieliśmy w demonstracjach, a który może wyświetlać informacje na dłoni. Możesz także przykładać przedmioty do aparatu i obsługiwać Pin za pomocą gestów, ponieważ na urządzeniu znajduje się touchpad. Pin nie zawsze nagrywa ani nawet nasłuchuje słowa budzenia, zamiast tego wymaga ręcznej aktywacji w jakiś sposób. Posiada „lampkę zaufania”, która miga, gdy Pin nagrywa.

Abonament Humane za 24 USD miesięcznie obejmuje numer telefonu i dane komórkowe w T-Mobile

Z dokumentów wynika, że ​​Humane chce, aby Pin był uważany za w pełni samodzielne urządzenie, a nie akcesorium do smartfona. Za 699 dolarów otrzymasz Pin, ładowarkę i dwa wzmacniacze baterii. Ale prawdziwa historia jest taka, że ​​subskrypcja Humane kosztuje 24 dolary miesięcznie, która obejmuje numer telefonu i dane komórkowe w usłudze bezprzewodowej własnej marki Humane, działającej w sieci T-Mobile, przechowywanie zdjęć i filmów w chmurze oraz możliwość tworzenia nieograniczone zapytania dotyczące modeli AI, chociaż nie jesteśmy pewni, które konkretnie.

Humane nie odpowiedziało na prośbę o komentarz.

Reklama

System operacyjny Pina nazywa się Cosmos i zamiast działać jako zbiór aplikacji, Humane wydaje się wyobrażać sobie bardziej płynny system, który może wywoływać różne sztuczną inteligencję i inne narzędzia, gdy ich potrzebujesz. Przypomina to trochę system wtyczek ChatGPT, za pomocą którego możesz dołączać nowe funkcje lub dane do swojego chatbota – który śledzi raporty o tym, że Pin będzie zasilany przez GPT-4.

Z dokumentów, które widzieliśmy, wynika, że ​​Pin może pisać wiadomości podobne do Ciebie, a ponadto istnieje funkcja, która podsumowuje Twoją skrzynkę odbiorczą. Pin może także tłumaczyć języki i identyfikować żywność w celu dostarczenia informacji o wartości odżywczej. Dostępna jest obsługa strumieniowego przesyłania muzyki w serwisie Tidal, w ramach której „AI DJ” wybiera dla Ciebie muzykę na podstawie bieżącego kontekstu. Będzie także oferować funkcje fotograficzne skoncentrowane na sztucznej inteligencji, ale nie jest jasne, co to oznacza.

Humane wyraźnie chce, aby Pin był samodzielnym i prostym urządzeniem do noszenia, ale istnieje sposób na zarządzanie urządzeniem: narzędzie o nazwie Humane.center, w którym należy skonfigurować i dostosować urządzenie przed rozpoczęciem noszenia To. Nie jest jasne, czy jest to witryna internetowa, czy aplikacja na telefon, ale jest to sposób uzyskiwania dostępu do notatek, filmów i zdjęć gromadzonych podczas noszenia Pina.

Humane ma oficjalnie ogłosić urządzenie jutro i wtedy możemy uzyskać więcej odpowiedzi na temat tego, kiedy Pin zostanie dostarczony, jak dobrze będzie działać i czy rzeczywiście warto stworzyć etui na smartfon bez ekranu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment