AGON firmy AOC wprowadza na rynek monitor AGON PRO AG456UCZDAGON firmy AOC — jedna z wiodących na świecie marek monitorów do gier1 i akcesoriów IT — dodaje kolejny wysokiej klasy model OLED do swojej popularnej serii AGON PRO. Monitor do gier AGON PRO AG456UCZD o przekątnej 44,5 cala (113 cm) został zaprojektowany tak, aby zapewnić wciągające i płynne wrażenia z gry. Ten wyświetlacz OLED ma krzywiznę 800R, zapewniając wszechstronne wrażenia wizualne, dzięki którym gracze znajdują się w centrum gier. Ultrawide (21:9) rozdzielczość WQHD, monitor ten oferuje krystalicznie czysty, panoramiczny obraz, wsparty niezwykłą częstotliwością odświeżania 240 Hz i błyskawicznym czasem reakcji do 0,03 ms GtG, aby sprostać wymaganiom konkurencyjnych gier.

Ultrawide AGON PRO AG456UCZD został zaprojektowany z myślą o doskonałości w grach. Dzięki konstrukcji pozbawionej ramek z 4 stron monitor pozwala użytkownikom w pełni skupić się na całej przygodzie na ekranie. Jego proporcje 21:9 i rozdzielczość 3440×1440 WQHD zapewniają rozległe, wciągające płótno gry, oferując znaczną przewagę w ogniu bitwy. Ten format zapewnia graczom panoramiczny widok, dzięki czemu mogą zobaczyć więcej akcji w grach, a dzięki wyraźnej krzywiźnie 800R monitor wypełnia również peryferyjne pole widzenia użytkownika.

Oklaskiwany przez profesjonalnych symulatorów wyścigów

Wyraźna grafika idealnie nadaje się do intensywnych sesji gier, zapewniając użytkownikom przewagę nad konkurencją, zapewniając, że nigdy nie przegapią żadnego istotnego szczegółu na polu bitwy lub torze wyścigowym. Dzięki wysokiemu współczynnikowi zanurzenia w połączeniu z głęboką krzywizną 800R i rozmiarem 44,5 cala, monitor doskonale nadaje się do zestawów symulacyjnych lub wyścigowych, a dzięki wyjątkowo responsywnemu i szybkiemu panelowi OLED równie sprawnie radzi sobie z szybkimi strzelankami FPS lub tytułami akcji.

Jeden z wiodących zespołów e-sportowych zajmujących się wyścigami symulacyjnymi, G2 Esports, sponsorowany przez AGON przez AOC, jest już pod wrażeniem AG456UCZD. „AGON PRO AG456UCZD to monitor tak wciągający, że nie mogę już opuścić gry.” mówi profesjonalny symulator wyścigów Isaac Price z G2 Esports.

Dzięki podświetleniu każdego piksela panelu OLED monitor zapewnia oszałamiający obraz z żywymi kolorami i doskonałym kontrastem. Szeroka gama kolorów monitora, obejmująca 100% sRGB i 98,5% DCI-P3 (CIE 1976), doskonale sprawdza się nie tylko w grach, ale także podczas tworzenia treści i przesyłania strumieniowego, gdzie niezbędne są dokładne, realistyczne kolory. Jakub Brzeziński z zespołu ds. wyścigów symulacyjnych w G2 Esports zgadza się z tym: „Pomimo tego, że jest bardzo szeroki, AGON PRO AG456UCZD zapewnia bardzo wyraźny obraz i oszałamiające kolory. Realistyczne kolory są niezbędne do długotrwałej rozgrywki, która nie jest zbędna ciężko w oczy”.

Jego szczytowa jasność sięga aż do potężnych 1000 nitów na małych obszarach, wydobywając szczegóły nawet w najciemniejszych scenach. Powłoka przeciwodblaskowa zapewnia, że ​​monitor OLED zapewnia doskonały obraz nawet w jasnym otoczeniu i bezpośrednim świetle słonecznym. Dzięki 1,07 miliarda dostępnych kolorów i 10-bitowej natywnej głębi kolorów, AGON PRO AG456UCZD oferuje bogate i dokładne kolory, które ożywiają gry. Poza grami, ta niezwykła ultraszeroka rozdzielczość jest przeznaczona także dla osób wykonujących wiele zadań jednocześnie, zapewniając wystarczającą ilość miejsca do jednoczesnego otwierania wielu okien podczas codziennych zadań i pozostawiając mnóstwo miejsca na paski zadań programów do edycji wideo lub muzyki.

Reklama

Błyskawiczna częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji GtG 0,03 ms
Dzięki zapierającej dech w piersiach częstotliwości odświeżania 240 Hz i zadziwiająco szybkiemu czasowi reakcji GtG wynoszącemu 0,03 ms, AGON PRO AG456UCZD zapewnia wyjątkowe wrażenia w grach. „Częstotliwość odświeżania AGON PRO AG456UCZD jest zdumiewająco szybka, co znacząco zmienia zasady gry, gdy najlepsza wydajność sprowadza się do milisekund” – komentuje członek G2 Nikodem Wiśniewski.

Każda klatka jest wyświetlana płynnie, eliminując rozmycie ruchu i zapewniając korzyści graczom rywalizującym. Niskie opóźnienie wejściowe gwarantuje, że użytkownicy zawsze będą na szczycie swojej gry, dzięki czemu każdy ruch będzie się liczył w scenariuszach rywalizacji. Monitor jest kompatybilny z NVIDIA G-SYNC i obsługuje technologię Adaptive-Sync, zapewniając płynną rozgrywkę bez łez. Integracja z menu G AOC i funkcje, takie jak brak migotania i tryb Low Blue, dopełniają wrażeń użytkownika. Co więcej, wbudowane funkcje OLED Care pozwalają użytkownikom utrzymać panel w doskonałym stanie.

Łączność zapewniająca wszechstronność
AGON PRO AG456UCZD przewyższa swoje możliwości w grach, oferując niezrównaną wszechstronność w niezliczonej liczbie codziennych zastosowań. Dzięki rozbudowanemu pakietowi złączy obejmującemu dwa złącza DisplayPort 1.4, 4-portowy koncentrator USB 3.2, port USB-C z zasilaniem o mocy 90 W i przełącznik KVM umożliwiający płynną kontrolę wielu urządzeń, monitor ten zapewnia użytkownikom swobodę łatwego łączyć się z różnorodną gamą urządzeń. To sprawia, że ​​jest to najlepszy wybór nie tylko dla zapalonych graczy, ale także dla tych, którzy szukają monitora, który płynnie przełącza się między pracą, korzystaniem z multimediów i tworzeniem treści. Złącza te umożliwiają łatwe przełączanie między konsolami do gier, komputerami stacjonarnymi i innymi urządzeniami, pozwalając użytkownikom cieszyć się pełnym potencjałem ich konfiguracji.

Szef działu Sim-racing w G2, Nathan Tague, podsumowuje swoje doświadczenia z AG456UCZD: „Jako kierowcy wyścigów symulacyjnych zawsze polujemy na ostatnie tysięczne sekundy w dążeniu do perfekcji. Posiadanie monitora, który wytrzyma presję jednego strzału okrążenie kwalifikacyjne lub utrzymanie świeżego wzroku podczas 24-godzinnego wyścigu wytrzymałościowego ma kluczowe znaczenie dla każdego zespołu, który chce wygrać. Dla nas tym monitorem jest nowy AGON PRO. Naprawdę na nowo definiuje sposób, w jaki rywalizujemy i podnosi poprzeczkę w stosunku do tego, czego oczekuje się od monitor ultraszerokokątny. Niesamowita częstotliwość odświeżania 240 Hz nie powoduje żadnych opóźnień, ani rozmytych kolorów podczas wybierania punktów hamowania o doskonałej jakości dzięki wspaniałemu panelowi OLED. Filtry światła niebieskiego chronią Twoje oczy nawet podczas najdłuższych przejazdów wyścigowych. To oszałamiający kawałek technologii, który powinien mieć w swoim arsenale każdy kierowca wyścigowy, który poważnie myśli o zdobyciu wszelkiej możliwej przewagi. Nie sądzę, że ja lub zespół moglibyśmy kiedykolwiek zadowolić się czymś mniejszym, teraz, gdy zobaczyliśmy, co naprawdę jest możliwe dzięki AG456UCZD.

Cena i dostępność
AGON PRO AG456UCZD ma na celu na nowo zdefiniować wrażenia z gier OLED dzięki imponującym specyfikacjom. Jest objęty 3-letnią gwarancją obejmującą wypalanie diod OLED i będzie dostępny od połowy marca 2024 r. w sugerowanej cenie detalicznej 1129,99 GBP.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment