AGON firmy AOC przedstawia szybkie monitory do gier IPS z serii G4XAGON firmy AOC – jedna z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT – rozpoczyna rok wprowadzeniem zupełnie nowej serii monitorów do gier w ramach linii AOC GAMING. Będąc następcą wielokrotnie nagradzanej serii G2, nowa seria G4 może pochwalić się zupełnie nowym, eleganckim wyglądem. 23,8-calowe (60 cm) AOC GAMING 24G4X i 27-calowe (68 cm) 27G4X są wyposażone w szybkie panele IPS zapewniające wierne kolory i szerokie kąty widzenia, jeszcze szybszą częstotliwość odświeżania 180 Hz, czas reakcji GtG do 1 ms oraz technologię NVIDIA G -Kompatybilność z SYNC. Dzięki najnowocześniejszym funkcjom i odważnemu wyglądowi nowe modele są gotowe na podniesienie poziomu wrażeń w grach zarówno dla entuzjastów, jak i zawodników e-sportu.

Podnosząc poprzeczkę dla podstawowych monitorów do gier, oba monitory charakteryzują się częstotliwością odświeżania 180 Hz, zapewniając płynną i responsywną rozgrywkę. Odpowiednio do rozmiarów wyświetlaczy 24″ i 27″, rozdzielczość Full HD (1920×1080) pozwala graczom na osiągnięcie dużej liczby klatek na sekundę przy użyciu większości popularnych procesorów graficznych. Dzięki zastosowaniu wiernie odwzorowanych kolorów paneli Fast IPS i szerokich kątów widzenia, monitory radzą sobie z mniej wymagającymi zadaniami związanymi z edycją obrazu/wideo lub transmisją na żywo poza grami. Dzięki czasom reakcji do 1 ms GtG dzięki zastosowaniu paneli Fast IPS, modele te są przeznaczone dla graczy, którzy wymagają najwyższej precyzji i przejrzystości, pozwalając im łatwiej fragować przeciwników w grach FPS, Battle Royale lub podobnych szybkich tytułach, sprawiając, że duchy stają się problemem przeszłości. Monitory obsługują również HDR10 i odbierają sygnały HDR, zapewniając żywy i dynamiczny obraz. Obydwa modele są kompatybilne z NVIDIA G-SYNC, eliminując rozrywanie obrazu i zacinanie się, zapewniając płynną rozgrywkę przy użyciu zmiennej częstotliwości odświeżania.

Charakterystyczny design zorientowany na e-sport na poziomie podstawowym

Modele 24G4X i 27G4X mogą pochwalić się zupełnie nowym designem, inspirowanym ostrymi liniami i niezwykłą estetyką samolotu stealth. Modele są wyposażone w bardziej kompaktową niż wcześniej podstawę, która jest zarówno stylowa, jak i funkcjonalna, zapewniając dużo miejsca na klawiatury i myszy podczas intensywnych akcji e-sportowych. Dzięki uniwersalnym ciemnoszarym akcentom i trójkątnym kształtom z tyłu monitory te prezentują nowoczesny wygląd, który doskonale pasuje do różnych systemów gier.

Rewolucja od środka
Podobnie jak ich nowy wygląd z zewnątrz, modele 24G4X i 27G4X są wyposażone w nowy, intuicyjny i responsywny wyświetlacz ekranowy znajdujący się wewnątrz, dzięki czemu gracze mogą łatwo dostosować swoje wrażenia wizualne. Alternatywnie eleganckie i lekkie oprogramowanie AOC G-Menu umożliwia użytkownikom zmianę ustawień monitora zgodnie z własnymi preferencjami. OSD umożliwia użytkownikom włączenie funkcji gier, takich jak nowy inteligentny celownik, który może zmieniać kolor punktu celowania na tle tła, zwiększając dokładność celowania i zapewniając graczom przewagę w konkurencyjnej grze.

Świadomość ekologiczna, wyjątkowa ergonomia
Udoskonalone w porównaniu z poprzednimi generacjami modeli AOC GAMING, monitory te są teraz wyposażone w papierową wyściółkę, co zmniejsza wpływ na środowisko. Obydwa modele są wyposażone w ergonomiczną podstawkę, która umożliwia regulację wysokości, obrotu, pochylenia i obrotu w celu zapewnienia wygodnych sesji grania. Ergonomiczny stojak umożliwia użytkownikom siedzenie w zdrowej postawie i korzystanie z monitorów nie tylko do grania, ale także do nauki lub pracy przez cały dzień. Dzięki eleganckiej podstawie stoją stabilnie i zajmują mniej miejsca na biurku. Monitory te, pozbawione migotania i wyposażone w tryb LowBlue, umożliwiają użytkownikom komfortową grę w późnych godzinach nocnych. A dla graczy korzystających z ramion do monitorów modele oferują opcję mocowania VESA. Dzięki konstrukcji pozbawionej obramowań z trzech stron nadają się szczególnie do instalacji z wieloma monitorami. Wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe umożliwiają użytkownikom uzyskanie kompletnej konfiguracji do gier w ciągu kilku minut.

Ceny i dostępność
Monitory AOC GAMING 24G4X i 27G4X mają podnieść poprzeczkę wśród podstawowych monitorów do gier. Zarówno 24G4X, jak i 27G4X są objęte 3-letnią gwarancją i będą dostępne od końca stycznia 2024 r. w sugerowanych cenach detalicznych wynoszących odpowiednio 149,99 GBP i 169,99 GBP.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment