ADC23 – Konferencja programistów audio powraca 13–15 listopada 2023 r


ADC23 – Konferencja Audio Developers Conference powraca w 2023 r. z ograniczonym wydarzeniem osobistym w Londynie, ale uczestnicy z całego świata mogą nawiązywać kontakty i łączyć się z ekspertami zajmującymi się twórcami dźwięku za pośrednictwem unikalnego doświadczenia online w wirtualnym miejscu ADC23. Bilety online pozostają dostępne i przyczyniają się do wsparcia ADC jako organizacji non-profit. „To świetna zabawa, a bilety są już dostępne!”, mówi prezes ADC Bobby Lombard.

ADC23 – Konferencja Audio Developers Conference powraca w 2023 r. z ograniczonym wydarzeniem osobistym w Londynie, ale uczestnicy z całego świata mogą nawiązywać kontakty i łączyć się z ekspertami zajmującymi się twórcami dźwięku za pośrednictwem unikalnego doświadczenia online w wirtualnym miejscu ADC23. Bilety online pozostają dostępne i przyczyniają się do wsparcia ADC jako organizacji non-profit. „To świetna zabawa, a bilety są już dostępne!”, mówi prezes ADC Bobby Lombard.

Konferencja Audio Developer Conference (ADC) to centrum edukacyjne i źródłowe dla twórców audio na całym świecie. Jest to coroczne spotkanie poświęcone różnorodnemu spektrum technologii rozwoju dźwięku, obejmującym aplikacje muzyczne, dźwięk w grach, przetwarzanie dźwięku i systemy wbudowane. Podstawową misją ADC jest umożliwienie uczestnikom rozwijania nowych umiejętności i wspieranie sieci, która wspiera ich rozwój zawodowy. Służy także jako pomost pomiędzy badaniami akademickimi a współpracą przemysłową.

Ze względu na duży popyt pozostała tylko garstka biletów na 9. doroczną konferencję dla programistów audio (ADC232), która odbędzie się w dniach 13–15 listopada 2023 r. w The Mermaid w Londynie. Bilety na wyjątkowe wydarzenie online na platformie Gather Virtual Venue są dostępne, a uczestnicy z całego świata mogą skontaktować się z ekspertami zajmującymi się twórcami dźwięku i wirtualnymi klasami na stronie www.audio.dev.

ADC23 oferuje obszerny program składający się z 65 wykładów, przemówień, paneli i warsztatów poświęconych wyłącznie technologiom rozwoju dźwięku, obejmującym aplikacje muzyczne, gry, przetwarzanie dźwięku i systemy wbudowane. Uczestnicy, niezależnie od tego, czy uczestniczą osobiście, czy wirtualnie, będą mieli okazję zdobyć nowe umiejętności i nawiązać kontakt z liderami branży, w tym przedstawicielami największych firm, takich jak Focusrite, Avid, Native Instruments, Dźwięk GPU, AudiotonixL’Acoustics i inne, a wszystko to w przystępnej cenie początkowej wynoszącej 49 GBP (około 60 USD).

 

Konferencja będzie poświęcona różnym kluczowym tematom, takim jak komercjalizacja technologii audio autorstwa Josha Reissa; Od NIME do NISE, Nowe podejście do projektowania i oceny interfejsów muzycznych autorstwa Anny Xambó Sedó; Praktyczne warsztaty programowania DSP i audio prowadzone przez firmę Dynamic Cast; Warsztaty „Wprowadzenie do włączającego projektowania produktów audio” moderowane przez Jaya Pocknella; oraz odkrywanie nowych możliwości w zakresie tworzenia oprogramowania audio przy okrągłym stole, moderowanym przez Andrew Schepsa.

Reklama

Zaprogramowane prelekcje zostały starannie wybrane z zaproszenia do składania dokumentów ADC i poddane anonimowemu głosowaniu przez społeczność twórców audio. Szczegółowy harmonogram rozmów i warsztatów można znaleźć w harmonogramie ADC23 na stronie: https://audio.dev/schedule/.

 

Aby wspierać tworzenie sieci kontaktów wśród uczestników online, zespół ADC pomysłowo stworzył salę konferencyjną dla programistów wirtualnych za pośrednictwem platformy Gather. Wirtualni uczestnicy mogą tworzyć awatary i uzyskiwać dostęp do sali, aby łączyć się z innymi, zwiedzać stoiska sponsorów, uzyskiwać dostęp do rozmów w salach konferencyjnych i organizować prywatne spotkania z innymi wirtualnymi gośćmi.

Różnorodność i dostępność programistów są w centrum misji komitetu organizacyjnego ADC. Tegoroczna konferencja obejmuje kilka wydarzeń, w tym wieczorne przyjęcie „Celebrating Diversity in Audio”, lunch roboczy oraz warsztaty dotyczące włączającego projektowania produktów audio, prowadzone przez Jaya Pocknella z Sound Without Sight.

Bobby Lombardi, przewodniczący ADC, podkreśla: „Sukces tego wydarzenia jest możliwy wyłącznie dzięki hojnemu wsparciu naszych sponsorów, którzy podzielają naszą wizję inicjatyw na rzecz różnorodności i włączania w ADC. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować rekordową liczbę stypendiów na rzecz różnorodności oraz warsztaty projektowania włączenia, dostępne osobiście i transmitowane na żywo dla wszystkich uczestników konferencji.

Bilety online zapewniają dostęp do całej konferencji online, w tym warsztatów, wszystkich prelekcji, serwera konferencyjnego Discord i wirtualnej sali wystawowej, już od 49 GBP (około 60 USD). Kup bilety w godz https://audio.dev/.

Obejrzyj filmy:

Andrew Scheps po raz pierwszy bierze udział w konferencji programistów audio
Udział w konferencji programistów audio 2023 – Do wszystkiego, co dotyczy deweloperów audio
Zobacz nagrane przemówienia z poprzednich konferencji ADC i ADCx na dedykowanym kanale YouTube: https://www.youtube.com/@audiodevcon

www.audio.devSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment