Acer usprawnia miejsce pracy w chmurze dzięki dwóm laptopom Chromebook Plus Enterprise


Firma Acer przedstawia dziś dwa nowe laptopy Acer Chromebook Plus Enterprise, oba wyposażone w zaawansowaną technologię i funkcje Google AI, które zapewniają firmom, ich pracownikom i pracownikom pierwszej linii dostęp do najnowszych technologii umożliwiających wydajniejszą i bezpieczniejszą pracę w chmurze.

Obydwa nowe modele Chromebook Plus Enterprise – Acer Chromebook Plus Enterprise 515 i Acer Chromebook Plus Enterprise Spin 514 – mają odblokowane funkcje biznesowe systemu operacyjnego Chrome, zapewniając najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo, proste zarządzanie, elastyczny dostęp i ulepszone wsparcie administracyjne, a wszystko to w połączeniu z dwukrotnie większą szybkością, pamięcią i pamięcią masową. Acer Chromebook Plus Spin 514 (CP514-4HN) jest również dostępny dla klientów indywidualnych i indywidualnych.

„Nowe modele Acer Chromebook Plus Enterprise zapewniają organizacjom to, co najlepsze w sztucznej inteligencji Google w systemie ChromeOS, w celu zwiększenia wydajności i współpracy między pracownikami” – powiedział James Lin, dyrektor generalny ds. notebooków w firmie Acer Inc. „Wszelkiego rodzaju organizacje, od biur korporacyjnych po małe firmy, sklepy detaliczne i służba zdrowia potrzebują niezawodnych urządzeń obsługujących sztuczną inteligencję, które wytrzymają ich obciążenie pracą, a te nowe laptopy Acer Chromebook Plus Enterprise zapewniają to wszystko i jeszcze więcej”.
Zasilany przez procesor Intel Core 7 o wysokości do 150U[2] i wyposażone w aż do 16 GB pamięci LPDDR5X RAM, systemy zapewniają pierwszorzędną wydajność, zwiększoną wielozadaniowość i generatywne możliwości sztucznej inteligencji, dzięki czemu pracownicy korzystający z chmury, rozproszone zespoły i pracownicy mogą pozostawać w kontakcie i wydajnie pracować. Firmy i organizacje mogą polegać na ChromeOS, zapewniając bezpieczne i płynne działanie starszych aplikacji, firmowych i prywatnych. Co więcej, Chromebooki Acer wydłużają czas pracy dzięki baterii działającej nawet do 10 godzin i bateriom z możliwością szybkiego ładowania.

Obsługa wideokonferencji w wielu aplikacjach dzięki narzędziom do rozmów opartym na sztucznej inteligencji Google
Pracownicy korzystający z modeli Acer Chromebook Plus Enterprise do wideokonferencji mogą wybrać preferowaną przez siebie aplikację, taką jak Zoom, Slack, Google Meet i Microsoft Teams, wiedząc, że będą wyglądać i brzmieć najlepiej dzięki kamerom internetowym urządzeń z technologią Acer Temporal Noise Redukcja (TNR) w celu eliminacji szumów. Wbudowane narzędzia do rozmów wideo oparte na sztucznej inteligencji Google w systemie ChromeOS automatycznie poprawiają klarowność i oświetlenie, dodatkowo eliminują hałas i rozmywają tło. Podwójne głośniki i dźwięk DTS uzupełniają wrażenia konferencyjne dzięki wysokiej jakości dźwiękowi pozbawionemu zniekształceń.

Duże, zwiększające produktywność wyświetlacze o solidnej, zrównoważonej konstrukcji
Nowy Acer Chromebook Plus Enterprise 515 (CBE595-2/T) jest wyposażony w duży 15,6-calowy wyświetlacz Full HD (1920×1080) z technologią IPS, która zapewnia szczegółowe i żywe szczegóły w arkuszach kalkulacyjnych, grafikach i zdjęciach. Duży wyświetlacz zapewnia dużo miejsca na dedykowaną klawiaturę numeryczną na klawiaturze, co zapewnia pracownikom finansów, handlu detalicznego i usług, a także dyscyplinom STEM skuteczny sposób wprowadzania danych.

Niezwykle przenośny, ważący zaledwie 1,5 kg (3,31 funta), 14-calowy wyświetlacz WUXGA (1920×1200) Acer Chromebook Plus Enterprise Spin 514 (CPE594-1N) może być używany w czterech różnych trybach dzięki konwertowalnej konstrukcji urządzenia 2 w 1. Dzięki 360-stopniowym zawiasom Acer Chromebook Plus Spin 514 można przekształcić z tradycyjnego laptopa w tryb tabletu, zapewniając wygodne wprowadzanie dotykowe i sporządzanie notatek za pomocą aktywnego rysika USI bezpośrednio na antybakteryjnym szkle Corning Gorilla Glass wyświetlacza.

Oba nowe modele Acer Chromebook Plus Enterprise mają trwałą obudowę zgodną z MIL-STD 810H i odporną na uderzenia. Ponadto wyglądają profesjonalnie na biurku podczas kontaktu z klientem, w sklepach detalicznych, na spotkaniach, a także w podróży. Obydwa modele są wyposażone w opcję podświetlanej klawiatury, dzięki czemu można kontynuować pracę w warunkach słabego oświetlenia. Pracownicy i pracownicy korzystający z chmury będą w kontakcie dzięki szybkiemu i niezawodnemu Wi-Fi 6E oraz będą mogli łączyć się i ładować urządzenia za pośrednictwem szerokiej gamy portów, w tym HDMI i dwóch portów USB Type-C.

Reklama

Nowe urządzenia Acer Chromebook Plus wspierają misję Earthion firmy, mogąc pochwalić się kilkoma rejestracjami EPEAT oraz funkcjami przyjaznymi dla środowiska, takimi jak touchpad OceanGlass wykonany z plastikowych odpadów pochodzących z oceanów. Zawiera materiały pochodzące z recyklingu, zrównoważone opakowanie i energooszczędną konstrukcję spełniającą certyfikat Energy Star.

Laptopy Acer Chromebook Plus dla przedsiębiorstw gotowe do pracy
Nowe modele Acer Chromebook Plus Enterprise mają już odblokowane wbudowane funkcje biznesowe systemu ChromeOS, dzięki czemu działy IT i wspierani przez nich pracownicy mogą szybko wdrożyć się na rynek dzięki rejestracji typu zero-touch i zachować produktywność dzięki łatwym w zarządzaniu zasadom dotyczącym urządzeń, które upraszczają użytkownika doświadczenie. ChromeOS chroni ludzi przed naruszeniami bezpieczeństwa i rentowność przed kosztownymi atakami dzięki takim funkcjom, jak zarządzanie w chmurze, zaawansowane zabezpieczenia i szczegółowa kontrola. Zarządzanie aktualizacjami, raportami analitycznymi i problemami technicznymi jest łatwiejsze dzięki całodobowej pomocy Google i pomocy w rozwiązywaniu problemów z ChromeOS.

Aktualizacja Chrome Education do wdrażania i zarządzania w szkołach
Nowe modele Acer Chromebook Plus są również dostępne z aktualizacją Chrome Education, która umożliwia bezproblemowe zarządzanie urządzeniami w szkołach. Licencja na Chrome Education pomaga administratorom zarządzać urządzeniami na dużą skalę i oferuje zasady administracyjne ułatwiające zarządzanie wszystkimi funkcjami Chromebooka Plus. Administratorzy mogą także korzystać z funkcjonalnych funkcji licencji na Chrome Education, takich jak rejestracja typu zero-touch i całodobowa pomoc Google.

Ceny i dostępność
Acer Chromebook Plus Enterprise 515 (CBE595-2/T) będzie dostępny w Ameryce Północnej w czerwcu od 649,99 USD oraz w czerwcu w regionie EMEA od 579 EUR.
Acer Chromebook Plus Enterprise Spin 514 (CPE594-1N) będzie dostępny w Ameryce Północnej w sierpniu w cenie od 749,99 USD oraz w regionie EMEA w lipcu od 679 EUR.
Acer Chromebook Plus Spin 514 (CP514-4HN) będzie dostępny w Ameryce Północnej w sierpniu w cenie od 549,99 USD oraz w regionie EMEA w lipcu od 679 EUR.
Dokładne dane techniczne, ceny i dostępność różnią się w zależności od regionu.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment