Acer przedstawia swój pierwszy ekologiczny router Wi-Fi 6E Mesh wykonany z materiałów PCR


Firma Acer zaprezentowała dziś router siatkowy Acer Connect Vero W6m, pierwszy przyjazny dla środowiska router Wi-Fi 6E, który zawiera w obudowie materiały pochodzące z recyklingu (PCR) i jest wyposażony w tryb Eco zapewniający efektywne zużycie energii. Router jest zasilany czterordzeniowym procesorem 2 GHz i zawiera pakiet ulepszonych funkcji łączności, zasięgu i bezpieczeństwa, w tym funkcję Wi-Fi 6E Tri-Band AXE7800.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć ofertę urządzeń sieciowych firmy Acer, wprowadzając na rynek router Acer Connect Vero W6m Wi-Fi 6E mesh, zaprojektowany z myślą o obsłudze trójzakresowej łączności Wi-Fi 6E w celu zapewnienia szybkich i bezpiecznych połączeń z rozległym zasięgiem sieci w obrębie dowolnym miejscu w domu lub biurze” — powiedział Wayne Ma, dyrektor generalny IoB, Acer Inc. „Router zorientowany na wydajność jest także najnowszym dodatkiem do naszej rosnącej linii ekologicznych produktów Vero, odzwierciedlającym zaangażowanie firmy Acer w wypełnianie jej odpowiedzialności za środowisko i pomagając zminimalizować ślad węglowy”.
Szybkie i bezproblemowe połączenia Wi-Fi 6E

Acer Connect Vero W6m, pierwszy ekologiczny router firmy Acer, jest wyposażony w łączność Wi-Fi 6E i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa określonymi przez dyrektywę Komisji Europejskiej w sprawie urządzeń radiowych. Zdolne do obsługi przepustowości Wi-Fi 6E Triband (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) AXE7800, urządzenie zapewnia prędkość do 7,8 Gb/s, zapewniając szybkie, stabilne połączenia internetowe w trybie online. Router Wi-Fi 6E można również sparować z maksymalnie 4 urządzeniami i zapewnia imponujący zasięg sieci do 465 m² w systemie z podwójną siatką i do 930 m² w systemie z poczwórną siatką, co pomaga wyeliminować martwe punkty na większych obszarach zasięgu. Zasilany przez czterordzeniowy procesor MediaTek A53 2 GHz z 1 GB LPDDR RAM i 4 GB pojemności pamięci, Acer Connect Vero W6m został zaprojektowany tak, aby nadążyć za wymaganiami dotyczącymi dużej przepustowości.

Router Wi-Fi 6E przywiązuje również dużą wagę do ochrony i bezpieczeństwa danych, ponieważ jest pierwszym routerem, który spełnia unijne standardy bezpieczeństwa cybernetycznego EN 303 645 (RED). Wraz z portfolio wydajnych routerów firmy Acer, w tym Predator Connect W6 i Predator Connect W6d, dodanie routera Vero Connect W6m świadczy o zaangażowaniu firmy w dostarczanie innowacyjnych urządzeń łączności, które zapewniają wysokiej jakości i bezpieczne połączenia sieciowe dla wszystkich typów użytkowników.

Świadomość ekologiczna wewnątrz i na zewnątrz
Zaprojektowane z myślą o środowisku, zaangażowanie firmy Acer w redukcję emisji CO2 znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie urządzenia, od obudowy po energooszczędne funkcje. W swoich opakowaniach wykorzystuje również papier w 100% nadający się do recyklingu.

Minimalistyczna i kompaktowa estetyka Acer Connect Vero W6m jest wykonana z 30% plastiku PCR i pomalowana na szare wykończenie, dzięki czemu wpasuje się w każdą konfigurację biurową lub domową. Dedykowana funkcja trybu Eco optymalizuje zużycie energii przez router i inne podłączone urządzenia, zarządzając ich czasem uśpienia, gdy nie są używane, oraz wydajnie regulując rozkład częstotliwości danych.

Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność różnią się w zależności od regionu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

COLORFUL wprowadza na rynek laptop do gier EVOL X15 AT

Colorful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, wszechstronnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnych pamięci masowych, ogłasza globalną premierę...

MSI prezentuje flagowy dysk SSD Spatium M570 PRO z rozwiązaniami chłodzącymi FROZR i FROZR+

Powtarzającym się trendem w Computex było wprowadzanie na rynek flagowych dysków SSD NVMe 5. generacji i rozwiązań chłodzących wymaganych do osiągnięcia ich potencjału,...

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...
Advertisment