Acer przedstawia nową linię projektorów laserowych Vero do domowej rozrywki


Firma Acer ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek nowych, ekologicznych projektorów Vero, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu poziomu wrażeń związanych z rozrywką w domu, przy jednoczesnej minimalizacji ich wpływu na środowisko. Dwa nowe modele są wyposażone w rozdzielczość 4K UHD i kompatybilność z HDR10, aby zapewnić oszałamiający obraz i zwiększoną jasność o wartości 4000 ANSI lumenów z hybrydowego źródła światła laserowego/LED. Acer Vero HL6810ATV jest wyposażony w ekskluzywny dla firmy Acer wbudowany klucz sprzętowy Android TV, zapewniający użytkownikom dostęp do funkcji inteligentnego domu na wyciągnięcie ręki.

Zgodnie z propagowaniem zrównoważonego rozwoju przez linię Vero, nowe projektory laserowe zaprojektowano tak, aby zużywały mniej energii bez utraty wydajności i zapewniały długotrwałą, stałą jasność z żywotnością sięgającą 30 000 godzin. Ich hybrydowe źródło światła jest również w 100% wolne od rtęci, a w obudowach urządzeń zastosowano plastik pochodzący z recyklingu (PCR), a w opakowaniach zastosowano papier z recyklingu.

Projektory Acer Vero z serii HL68: kinowe wrażenia z oglądania i grania w rozdzielczości 4K

Najnowsza oferta projektorów obejmuje inteligentne projektory Acer Vero HL6810 i Acer Vero HL6810ATV do domowej rozrywki. Modele te charakteryzują się rozdzielczością 4K Ultra HD (3840 x 2160) i jasnością 4000 ANSI lumenów dzięki hybrydowemu źródłu światła laserowo-LED, dzięki czemu krystalicznie czyste obrazy i żywe kolory ożywają podczas przesyłania strumieniowego lub grania na dużym ekranie, nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu. Szczegóły są żywe nawet w najciemniejszych scenach dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 50 000:1 i możliwości osiągnięcia 105% wartości Rec. Gama kolorów 709 zapewniająca najwyższą dokładność kolorów. Ponadto są one kompatybilne z HDR10/HLG, zapewniając większe spektrum kolorów i dokładności jasności dzięki czterem dostępnym trybom, aby dostosować się do różnych typów treści. W tych modelach dostępny jest również dostosowany do potrzeb tryb piłkarski firmy Acer, który optymalizuje sceny wyświetlane na większych powierzchniach, aby uczynić je bardziej realistycznymi i żywymi, tak jak podczas oglądania wszystkiego, co dzieje się na ich oczach.

Odblokuj więcej wrażeń dzięki funkcjom Android TV
Vero HL6810ATV posiada wbudowany klucz sprzętowy Android TV umieszczony z tyłu obudowy, który pomaga uprościć instalację i wyeliminować niepotrzebne kable, zapewniając czystszą konfigurację. Dzięki kluczowi Android TV inteligentny projektor zapewnia bezpośredni dostęp do żądanych treści rozrywkowych i aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i YouTube, bez konieczności łączenia się z urządzeniami zewnętrznymi. Dla dodatkowej wygody inteligentnym projektorem można sterować za pomocą poleceń głosowych za pomocą dedykowanego pilota lub smartfona.

Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K UHD widzowie mogą cieszyć się wyższą jakością obrazu podczas strumieniowego przesyłania ulubionych treści. Projektory oferują możliwość powiększenia 1,3x, co pozwala na większą elastyczność podczas regulacji i projekcji w różnych przestrzeniach oglądania, a także współpracują z technologią trapezu HV i technologią korekcji 4 rogów, zapewniając najlepszy możliwy obraz. Jeśli chodzi o ochronę, urządzenia posiadają stopień ochrony IP5X, co chroni przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi i pomaga zmniejszyć negatywny wpływ narażenia oczu widza na działanie niebieskiego światła dzięki technologii Acer BlueLight Shield. Entuzjaści sprzętu audiowizualnego mogą z łatwością podłączyć swoje wzmacniacze lub głośniki zewnętrzne poprzez port HDMI 2.0 (powrót audio) projektora i cieszyć się kinowymi wrażeniami 3D w zaciszu własnego domu dzięki obsłudze Blu-ray 3D.

Ekologicznie przez cały czas
Trzecia generacja projektorów z serii Acer Vero HL68 wykorzystuje obecnie wysoce wydajne i wydajne hybrydowe silniki optyczne laserowo/LED, wyświetlające żądane kolory i jasność, oszczędzając jednocześnie do 48% energii w porównaniu do projektorów lampowych. Pomaga to nie tylko zminimalizować wpływ na środowisko poprzez mniejsze zużycie energii, ale także zwiększa użyteczność urządzeń i obniża całkowity koszt posiadania dzięki żywotności źródła światła sięgającej 30 000 godzin. Tryb oszczędzania energii i funkcje natychmiastowego włączania dodatkowo wspierają Vero, instynktownie minimalizując zużycie energii podczas korzystania z różnych trybów lub gdy nie jest używany. Ponadto źródło światła projektorów Acer serii HL68 jest w 100% wolne od rtęci i wykorzystuje w obudowie plastik pochodzący z recyklingu, a w opakowaniu w pełni nadającym się do recyklingu, aby zminimalizować ślad węglowy urządzeń.

Reklama

Ceny i dostępność
Acer Vero HL6810ATV będzie dostępny w regionie EMEA w czerwcu w cenie od 1699 EUR.
Acer Vero HL6810 będzie dostępny w regionie EMEA w sierpniu w cenie od 1599 EUR.
Dokładne dane techniczne, ceny i dostępność różnią się w zależności od regionu.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment