Acer przedstawia komputery stacjonarne AIO z serii Aspire C z procesorem Intel Core Ultra


Firma Acer ogłasza dziś dwa nowe modele z serii komputerów typu all-in-one Aspire, zapewniających płynne wrażenia oparte na sztucznej inteligencji w codziennej pracy i rozrywce. Dzięki wciągającym opcjom wyświetlaczy o przekątnej 23,8 i 27 cali, inteligentnym funkcjom współpracy oraz eleganckim, wszechstronnym projektom, seria Acer Aspire C jest atrakcyjna dla wielu typów użytkowników, w tym studentów, pracowników hybrydowych i rodzin. Nowe Acer Aspire C24 (C24-195ES) i Acer Aspire C27 (C27-195ES) są wyposażone w procesor Intel Core Ultra 7 155U z wbudowaną technologią Intel AI Boost i grafiką Intel Graphics, z obsługą do 32 GB podwójnej pamięci kanałową pamięć DDR5 i dysk SSD M.2 PCIe o pojemności do 2 TB, aby zapewnić imponującą ogólną wydajność i wrażenia.

Aby jeszcze bardziej uzupełnić użyteczność komputerów typu „wszystko w jednym” ze sztuczną inteligencją, funkcje zwiększające produktywność, takie jak Copilot, towarzysz codziennego użytku AI, wykorzystują moc sztucznej inteligencji w celu zwiększenia produktywności i odblokowania kreatywności, podczas gdy oprogramowanie Intel Unison pozwala na obsługę wielu urządzeń i systemów operacyjnych razem w zintegrowane doświadczenie skupione na jednym ekranie. Ich kamery internetowe 1440p QHD o rozdzielczości 5,0 megapiksela (z przysłoną chroniącą prywatność) obsługują efekty Windows Studio i Acer PurifiedVoice z technologią redukcji szumów AI, aby tłumić niepożądane dźwięki tła podczas prowadzenia spotkań i dyskusji online. Użytkownicy będą również zadowoleni z ultraszybkiej i stabilnej łączności podczas przesyłania strumieniowego i surfowania dzięki łączności Wi-Fi 7, a także dźwięku Bluetooth LE, który umożliwia wielostrumieniową transmisję lepszej, bezprzewodowej jakości dźwięku przez większą liczbę urządzeń audio.

Wyjątkowe wyświetlacze i wszechstronne projekty

Komputery All-in-One Acer Aspire C są dostępne w wersjach z wyświetlaczami FHD IPS o przekątnej 23,8 i 27 cali, z wąskimi ramkami i imponującymi proporcjami ekranu do obudowy, sięgającymi 95,7% w przypadku modelu 27-calowego, i wyposażone w technologię Acer Bluelight Shield która pozwala użytkownikom obniżyć poziom niebieskiego światła na ekranie w celu zapewnienia wygodniejszego oglądania.

Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, smukła i minimalistyczna seria Aspire C zapewnia wyjątkową elastyczność i zwrotność dzięki odchylanemu ekranowi (od -5 do 25°) i obrotowi (do 30° w lewo/prawo) na ergonomicznej podstawie o regulowanej wysokości, którą można podnieść do 120 mm oraz opcjonalny zestaw montażowy VESA zapewniający więcej opcji konfiguracji. W zestawie znajduje się elegancki zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy Acer Elite 19, który zmieści się w każdym miejscu lub stacji roboczej, a także duża liczba portów do podłączenia wielu urządzeń i szybkiego przesyłania danych: cztery porty USB typu A, port typu C i HDMI.

Ceny i dostępność
Acer Aspire C27 (C27-195ES) będzie dostępny w Ameryce Północnej w trzecim kwartale w cenie od 899,99 USD, a w regionie EMEA w lipcu od 999 EUR.

Acer Aspire C24 (C24-195ES) będzie dostępny w regionie EMEA w lipcu w cenie od 899 EUR.

Reklama

Więcej informacji znajdziesz na stronie strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment