Abode wprowadza na rynek swój najbardziej przystępny cenowo system bezpieczeństwa w domu; HomeKit zapisany dla flagowych modeli


Popularny producent zestawów bezpieczeństwa do domu, firma Abode, wprowadza dziś nową ofertę, tj „Zestaw zabezpieczeń firmy Adobe”. Jest to najtańsza opcja firmy, która chroni Twój dom. Jednak jednym z kompromisów, aby osiągnąć cenę podstawową, była rezygnacja z obsługi HomeKit – która jest oferowana ze średnimi i flagowymi produktami Uniwersalny zestaw Iota, Inteligentny zestaw bezpieczeństwaI Samodzielny inteligentny hub.

Firma Abode ogłosiła dziś w komunikacie prasowym nowy, prosty i elastyczny zestaw zabezpieczeń post na blogu:

Dziś jest ten dzień. Dzisiaj podnosimy standard tego, czego można oczekiwać od nowoczesnej, inteligentnej oferty zabezpieczeń domu — spełniaj inteligentne, bezprzewodowe i opłacalne Zestaw bezpieczeństwa mieszkania.

W cenie 159,99 USD (w promocji w dniu premiery za 139,99 USD) zestaw zawiera trzyczęściową konfigurację na początek:

  • Centrum bezpieczeństwa siedziby
  • 1 x mini czujnik drzwi/okna
  • 1x brelok do kluczy
  • Rozbuduj i dostosuj do swojego domu
  • Współpracuje z aplikacjami Abode na iOS/Android, które oferują automatyzację
  • Obsługa Asystenta Google i Amazon Alexa, głośników Sonos i Bose oraz IFTTT
  • Obsługa HomeKit i Z-Wave/Zigbee nie jest w cenie (więcej na ten temat poniżej)

Ujęcie 9to5Mac

Chociaż użytkownicy HomeKit nie mogą skorzystać z tego nowego niedrogiego zestawu bezpieczeństwa domowego, zrozumiałe jest, że Abode musiał dokonać pewnych poświęceń, aby uzyskać cenę 159 USD.

Dobrą wiadomością jest to, że Abode oferuje HomeKit we wszystkich trzech innych sprzedawanych zestawach bezpieczeństwa, tj Uniwersalny zestaw Iota, Inteligentny zestaw bezpieczeństwaI Samodzielny inteligentny hub.

Reklama

Ten ostatni pochodzi z 199 $Smart Security Kit zwykle działa za 279 USDa także flagowy produkt Iota All-In-One, który zawiera kamerę w centrum bezpieczeństwa 329,99 USD. Jednak Abode oferuje zniżki na wiele swoich zestawów.

Adobe był pierwszym systemem bezpieczeństwa dla majsterkowiczów, który zaoferował zgodność z HomeKit pod koniec 2019 r., a sam używam go jako płacący klient od 2020 r. Jestem bardzo zadowolony z Abode, a łączność z HomeKit jest niezawodna. Sprawdź mój pełna recenzja do bliższego przyjrzenia się System bezpieczeństwa Iota All-In-One.

Przegląd systemu bezpieczeństwa Abode Iota HomeKit
Abode Iota All-In-One z HomeKit

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowsza aktualizacja Polestar 2 OTA dodaje YouTube, przyspiesza Apple CarPlay

Tego ranka, Gwiazda Polarna rozpoczęła bezprzewodową aktualizację oprogramowania P2.9 do sterowników Polestar 2 na całym świecie. Aktualizacja obejmuje dodanie integracji z YouTube...

Zaprezentowano serie Garmin Fenix ​​7 Pro i Epix Pro 2 z latarkami, dłuższą żywotnością baterii i nie tylko

Zegarki Garmin to tylko niektóre z nich najlepsze smartwatche na rynku, a firma właśnie zaktualizowała dwa ze swoich smartwatchy, w tym nowy Fenix...

Zestaw słuchawkowy Oppo MR ogłoszony na kilka dni przed Reality Pro

Zaledwie kilka dni wcześniej Jabłko oficjalnie ujawnia Rzeczywistość Proogłoszono zestaw słuchawkowy Oppo MR – ale będzie on dostępny tylko w Chinyi jest przeznaczony...
Advertisment