AAEON zademonstruje rozwiązania rzeczywistości rozszerzonej na targach Embedded World 2023Aby zaprezentować swoją stale rozwijającą się linię rozwiązań Przemysłu 4.0, AAEON zaprezentuje światowej klasy rozwiązania rzeczywistości rozszerzonej (AR) na targach Embedded World 2023, wraz z demonstracjami na żywo ilustrującymi, w jaki sposób jej linie produktów wzmocniły realizację AR dla dwóch partnerów Przemysłu 4.0. AAEON będzie obecny na stoisku 306, hala 1, na targach Embedded World 2023 w Norymberdze w dniach 14-16 marca 2023 r. Wraz z szeregiem prezentacji produktów, AAEON zaprezentuje na żywo dwie wersje demonstracyjne aplikacji AR, które zostały opracowane we współpracy z partnerami, firmą Seabery Augmented Technology i Rzeczywistość XYZ. Demonstrując najnowocześniejszą technologię AR, AAEON da uczestnikom wgląd w pionierską rewolucję AR. Najważniejsze atrakcje tegorocznej wystawy Embedded World Showcase obejmują:
MAX-Q470A — nowa koncepcja szkolenia w branży spawalniczej z technologią Seabery Augmented

Seabery Augmented Technology jest światowym liderem w opracowywaniu rozwiązań edukacyjnych opartych na symulacji z wykorzystaniem technologii AR. Celem firmy jest stać się punktem odniesienia w sektorze EdTech i przemysłowym szkoleń opartych na umiejętnościach, stając na czele ruchu zmierzającego do ewolucji od tradycyjnego modelu edukacyjnego do metod, które lepiej odpowiadają wymaganiom szkoleniowym dzisiejszych wykwalifikowanych specjalistów.

Wykorzystując pełny arsenał swoich możliwości ODM, AAEON może spełnić oczekiwania klientów dzięki MAX-Q470A i zbudować produkt ODM w oparciu o najnowocześniejszą platformę w krótkim czasie. Obejmuje to spełnianie oczekiwań klientów zarówno w zakresie projektowania funkcji, jak i kontroli kosztów. Ponadto, dzięki lokalnemu zespołowi zaopatrzenia i linii montażowej w Europie, AAEON może dostarczyć wysoce zintegrowane rozwiązanie w celu przyspieszenia produkcji u klienta. Ten skrócony czas wprowadzenia na rynek i wsparcie ODM daje klientom narzędzia do przyspieszenia rozwoju projektu w krótkim czasie i przyspieszenia zwrotu z inwestycji.

Te możliwości ODM zostały dobrze wykorzystane przy opracowywaniu wielokrotnie nagradzanego urządzenia Soldamatic Augmented Training firmy Seabery Augmented Technology. Światowy lider w rozwoju rozwiązań edukacyjnych opartych na symulacji, firma Seabery Augmented Technology, wdrożyła urządzenie w ponad 80 krajach, cyfryzując szkolenie spawaczy za pomocą technologii AR, aby uczynić je bezpieczniejszymi poprzez zmniejszenie potencjalnego ryzyka urazów związanego ze szkoleniem z użyciem sprzętu na żywo i bardziej ekologiczne dzięki na brak emisji CO2.

COM-TGUC6 – Wizualizacja projektów budowlanych w 3D z XYZ Reality
XYZ Reality jest pionierem w wykorzystaniu AR w sektorze budowlanym dzięki ATOM, jedynemu na świecie prawdziwemu AR klasy inżynierskiej i najdokładniejszemu systemowi rzeczywistości rozszerzonej. ATOM to potężne, stworzone na zamówienie narzędzie inżynierskie, łączące zestaw słuchawkowy bezpieczeństwa budowlanego, wyświetlacze rzeczywistości rozszerzonej i wbudowaną moc obliczeniową. Dzięki ATOM zespoły budowlane mogą przeglądać i pozycjonować hologramy modeli 3D z milimetrową dokładnością na miejscu.

Wykorzystując COM-TGUC6 firmy AAEON, firma XYZ Reality wykorzystała wbudowaną kartę graficzną Intel Iris Xe w module Type 6 oraz wiele wyjść wyświetlacza poprzez VGA, DDI i LVDS/eDP, aby zapewnić niezbędne wizualne wyrafinowanie wymagane do modelowania konstrukcji 3D. Co więcej, szybka łączność COM-TGUC6 z urządzeniami peryferyjnymi oraz procesor Intel Core i7 11. generacji były idealne do zasilania platformy wymagającej tak precyzyjnego obrazowania.

Demonstracje statyczne — rozwiązania VR firmy AAEON na różnych platformach produktowych
Rozwiązanie stojące za aplikacją XYZ Reality, COM-TGUC6, będzie również częścią statycznej demonstracji na stoisku 306, hala 1, obok NANOCOM-TGU COM Express Type 10. Dzięki procesorom Intel Core U 11. generacji, 256 GB wbudowanej pamięci NVMe, cztery PCIe [x1] gniazda rozszerzeń i możliwości dwóch wyświetlaczy; uczestnicy zobaczą zakres opcji oferowanych przez moduły COM Express firmy AAEON dla technologii AR.

Reklama

Ze swojej linii komputerów jednopłytowych AAEON zaprezentuje również de next-TGU8, najmniejszą płytę główną wyposażoną w wbudowany procesor Intel Core i-level, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Mając zaledwie 86 mm x 55 mm, de next-TGU8 oferuje wyjątkowo potężne możliwości obliczeniowe wraz z wieloma bardzo szybkimi interfejsami. Istnieją również znaczne korzyści, które płyta wnosi do przestrzeni AR, z opcjami rozbudowy, w tym gniazdem FPC dla PCIe [x4] Gen 3 z zestawem Riser Kit dla bardziej zaawansowanych opcji graficznych, wraz z dwoma jednoczesnymi wyświetlaczami.

Dołącz do AAEON na stoisku 306, hala 1 targów Embedded World 2023 w Norymberdze w dniach 14–16 marca 2023 r. i skorzystaj z kodu kuponu ew23492686, aby odwiedzić wystawę AAEON.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment