AAEON ogłasza BOXER-8253AI: elastyczną platformę AI Edge opartą na technologii NVIDIA Jetson Xavier


AAEON, wiodący producent rozwiązań obliczeniowych AI Edge, przedstawia BOXER-8253AI, najnowszy w ofercie AAEON kompaktowych, wytrzymałych platform zasilanych przez układ NVIDIA Jetson Xavier NX SoC. BOXER-8253AI opiera się na popularnej serii BOXER-825x, aby zapewnić elastyczną platformę zaprojektowaną do łączenia i zasilania jeszcze większej liczby aplikacji dzięki wejściu HDMI, portom PoE PSE i elastycznym opcjom pamięci masowej.

BOXER-8253AI jest wyposażony w układ we / wy zaprojektowany w celu zapewnienia użytkownikom i programistom elastycznego wdrażania dla dowolnej aplikacji. BOXER-8253AI wprowadza nowe możliwości do platformy dzięki wejściu HDMI, umożliwiając programistom i użytkownikom szybkie dodawanie analizy wizualnej opartej na sztucznej inteligencji do szerokiego zakresu zastosowań, od systemów monitoringu NVR po skanery rentgenowskie punktów kontrolnych i urządzenia medyczne. Dodatkowo BOXER-8253AI posiada dwa porty PoE PSE (802.3af) zapewniające do 60 W całkowitej mocy do podłączenia i zasilania urządzeń, takich jak kamery PoE, a nawet urządzenia PoE PD.

BOXER-8253AI jest napędzany przez układ NVIDIA Jetson Xavier NX SoC, wyposażony w sześciordzeniowy 64-bitowy procesor ARM, wyposażony w 384 rdzenie CUDA, 48 rdzeni Tensor i dwa silniki NVDIA zdolne do równoległej pracy z wieloma sieciami neuronowymi, zapewniając przyspieszone przetwarzanie wydajność do 21 TOPÓW. System jest wyposażony w 8 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i 16GM wbudowanej pamięci eMMC, ale oferuje również elastyczne rozszerzenie pamięci o gniazdo microSD, gniazdo karty mSATA i 2,5-calową wnękę SATA III (6,0 Gb / s), którą można łatwo skonfigurować dzięki szybkiemu dostępowi do systemu płyta.

BOXER-8253AI zapewnia dodatkową elastyczność dzięki gniazdom rozszerzeń, w tym Mini Card i M.2 2230. Razem oferują one wsparcie dla wdrożeń bezprzewodowych, w tym modułów Bluetooth, Wi-Fi i 4G LTE. Jego kompaktowa, przemysłowa konstrukcja pozwala również BOXER-8253AI zmieścić się w dowolnym miejscu i działać w temperaturach od -15 ° C do 55 ° C bez utraty wydajności. Dodatkową elastyczność we / wy zapewniają cztery porty USB3.2 Gen 2, porty COM i DIO, zaprojektowane do łączenia z szeroką gamą i liczbą czujników, urządzeń sterujących i nie tylko.

AAEON oferuje wiodące w branży usługi i wsparcie z BOXER-8253AI, od zapewnienia wsparcia technicznego po kompleksowe rozwiązania, które pomagają skrócić czas wdrażania i skrócić czas wprowadzenia na rynek. AAEON oferuje również usługi producentów i OEM / ODM, które pomagają w tworzeniu niestandardowych konfiguracji lub projektowaniu systemów od podstaw.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment