AAEON ogłasza akcelerator krawędzi AI UP Squared Pro


AAEON, lider w branży rozwiązań sprzętowych AI Edge, ogłasza najnowszy produkt swojej marki UP Bridge the Gap, UP Squared Pro. UP Squared Pro oferuje programistom zaktualizowaną platformę opartą na popularnej platformie UP Squared, oferującą większe możliwości rozbudowy i funkcje we / wy. Dzięki obsłudze modułów 5G i akceleratorów AI, UP Squared Pro przenosi obliczenia AI Edge na poziom Pro.

UP Squared Pro (UPN-APL) to zaktualizowana przebudowa oparta na popularnej płycie UP Squared. Zasilany przez procesory Intel Celeron N3350, Pentium N4200 i Atom E3950 (wcześniej znany jako Apollo Lake), UP Squared Pro utrzymuje ten sam znany ekosystem, umożliwiając programistom łatwą migrację dowolnych projektów zbudowanych na platformie UP Squared. UP Squared Pro posiada również wbudowany fizyczny moduł TPM 2.0, aby zwiększyć bezpieczeństwo danych. Podsumowując, płyta oferuje wydajność i efektywność do zasilania szeregu aplikacji brzegowych, w tym dronów i autonomicznych robotów.

UP Squared Pro zapewnia większe możliwości rozbudowy dzięki trzem gniazdom M.2, w tym M.2 2230 E-Key, M.2 2280 M-Key i M.2 3042/3052 B-Key. Umożliwia to programistom i użytkownikom szybkie dodawanie funkcji, takich jak akceleratory Wi-Fi i AI, takie jak moduł AI Core XM2280 z dwoma procesorami VPU Intel Movidius Myriad X. UP Squared Pro obsługuje również karty komórkowe 5G, umożliwiając programistom wykorzystanie mniejszych opóźnień i wyższych prędkości przy wdrażaniu sieci bezprzewodowej. UP Squared Pro posiada również 40-pinowe rozszerzenie HAT i oferuje rozszerzalną pamięć masową za pomocą złączy SATA III.

UP Squared Pro oferuje również ulepszenie funkcji I / O. Programiści mogą teraz skorzystać z szybszego Internetu dzięki dwóm portom Intel i210 Gigabit Ethernet, a szerokie napięcie wejściowe (12 V ~ 24 V) umożliwia wdrożenie UP Squared Pro w środowiskach przemysłowych. Na płycie znajduje się również gniazdo audio umożliwiające zarówno wejście, jak i wyjście, a także trzy porty USB 3.2 Gen 1, dwa gniazda USB 2.0 i dwa gniazda portu COM. UP Squared Pro jest również wyposażony w wyjścia wideo HDMI, eDP i DP i może obsługiwać do trzech niezależnych wyświetlaczy, co jest idealne do zastosowań inteligentnego nadzoru i handlu detalicznego.

UP Squared Pro jest kompatybilny z pakietem Intel Distribution of OpenVINO Toolkit, zapewniając potężne oprogramowanie pomagające programistom w szybkim uruchomieniu i uruchomieniu projektów. AAEON i UP Bridge the Gap również ściśle współpracują z partnerami technologicznymi w celu stworzenia ekosystemu zaprojektowanego w celu dostarczania kompleksowych rozwiązań spełniających potrzeby różnych rynków wertykalnych. Dla klientów o bardziej specyficznych potrzebach AAEON oferuje również usługi OEM / ODM i dostosowywanie. Już teraz UP Squared Pro odniósł sukces w zasilaniu aplikacji w świecie rzeczywistym, w tym wykrywaniu masek na twarz i aplikacji, która może wymusić odpowiedni dystans społeczny w zamkniętych przestrzeniach.

UP Squared Pro jest dostępny w przedsprzedaży w sklepie UP Shop i będzie dostępny w marcu 2021 r. UPN-EDGE Pro, kompaktowe rozwiązanie systemowe oparte na UP Squared Pro, będzie również dostępne jeszcze w tym roku. Od automatyzacji przemysłowej po zasilanie AI Edge Computing, UP Squared Pro pomaga przenieść wbudowane przetwarzanie na poziom Pro.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strona produktu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment