A Little to the Left to symulator organizacji idealny dla Xbox Game Pass


Przytulne wpływowe organizacje są wyczerpujące. Ich posty przedstawiają fantastyczny świat, w którym ludzie mogą spędzać godziny dziennie, umieszczając przedmioty w szufladach lub etykietując słoiki. Jednak nie mogę przestać oglądać ich filmów, gdy pojawiają się na moich kanałach. Jest coś satysfakcjonującego w umieszczaniu rzeczy na właściwym miejscu. Poza tym akustyka jest doskonała. Szczególnie podoba mi się odgłos klikania przedmiotów, gdy umieszcza się je na twardej powierzchni, oraz dźwięk zamykających się szuflad. Nie wiem co to jest; to po prostu przyjemne dla mojego mózgu.

To nie znaczy, że zrobię to, czego ode mnie oczekują influencerzy. Czy potrzebuję wielu plastikowych pojemników na przybory kuchenne? A co powiesz na tuzin słoików, żeby zatkać moją spiżarnię? Nie wydaję setek dolarów na Amazon czy Temu. Na szczęście Trochę w lewo, teraz w Xbox Game Passnabiera wrażenia obserwowania, jak ludzie układają ołówki lub sortują taśmę na Instagramie i wkłada to w Twoje ręce – aczkolwiek nie zmuszając Cię do poświęcenia temu swojego życia.

Najpierw się wymeldowałem Trochę w lewo Wracając Letni Festiwal Gier w 2022 roku, gdzie dla mediów udostępniono bardzo krótkie demo. Na szczęście przejście do wersji demonstracyjnej było niezwykle łatwe, ponieważ koncepcja i sterowanie są tak proste. Na każdym poziomie czeka Cię mała zagadka organizacyjna do rozwiązania, a kiedy już skończysz, przejdziesz do następnego. Ukończenie każdej łamigłówki zajmuje zwykle tylko kilka minut, chociaż niektóre mogą zająć więcej czasu, jeśli chcesz odkryć wiele rozwiązań organizacyjnych.

Gra nie daje ci zbyt wielu wskazówek; raczej ufa ci, że spojrzysz na obiekty przed tobą i wymyślisz, jak najlepiej je posortować. (Wszyscy w pewnym stopniu organizowaliśmy, prawda? Wiemy, co się sprawdza.) Najbardziej podstawowe łamigłówki polegają na sortowaniu książek według koloru lub słoików według rozmiaru, chociaż inne mogą być bardziej skomplikowane. Niektóre z bardziej frustrujących łamigłówek polegają na układaniu kawałków papieru tak, aby linie na nich się łączyły, lub próbie wydedukowania wzoru łączącego obiekty na ekranie. W jednej szczególnie trudnej zagadce musisz uporządkować swój kalendarz, zastanawiając się, co mają wspólnego zaznaczone dni i wypełnić resztę.

Reklama

Obraz: Max Inferno/Tryb Tajny poprzez Wielokąt

Czasami musisz nawet poradzić sobie z kotem, który uderza w miejsce pracy, spychając te przedmioty na podłogę i niszcząc wszystko. Organizowanie tak dużej ilości rzeczy może nie być realistyczne, ale kot przewracający twoje rzeczy z pewnością tak.

Istnieją różne strategie organizacyjne, o których należy pamiętać i odkrywać je podczas gry Trochę w lewo, co zapobiega stagnacji gry. Rozwiązania dla każdego poziomu mogą wydawać się oczywiste, ale to, co sprawdzi się w Twoim przypadku, może nie sprawdzić się w grze. Kilka razy próbowałem ułożyć coś według rozmiaru, ale okazało się, że gra chciała, żebym posortował według wzoru, którego nie odkryłem. Takie momenty mogą być frustrujące, ale w przeważającej części gra wydaje się podążać za tym, co większość ludzi zrobiłaby w podobnych sytuacjach. A jeśli utkniesz, możesz użyć podpowiedzi, aby odsłonić część rozwiązania (lub całość, jeśli tak jest). Naprawdę zablokowany). Gra nie punktuje Cię poza potwierdzeniem ukończenia poziomów, więc możesz pominąć łamigłówki lub swobodnie korzystać z podpowiedzi i nie zostać ukaranym.

Nie ma nic więcej do zrobienia Trochę w lewo‘S rozgrywkę niż to, a mimo to nie jest zbyt powtarzalna. Prawdopodobnie pomaga to, że każdy poziom jest krótki i możesz grać tak długo, jak chcesz, czy to tylko kilka minut, czy kilka godzin. To sprawia, że ​​jest to doskonały tytuł Xbox Game Pass, ponieważ możesz teraz grać na telefonie w czasie przestoju. Każdego dnia dostępny jest także inny szybki poziom, co jest świetnym dodatkiem pasującym do bardziej swobodnego charakteru gry i prawdopodobnie zachęci jeszcze więcej graczy do logowania się przez chmurę na swoich telefonach.

Puzzle ze znaczkami w książce Trochę w lewo.  Są dwie koperty – żółta i jedna beżowa – a wokół niej leży mnóstwo znaczków.

Obraz: Max Inferno/Tryb Tajny poprzez Wielokąt

Jednak główną atrakcją Trochę w lewo jest jego estetyka, jak ożywająca wystawa w galerii sztuki. Każdy poziom przybliża Cię do obiektów, które musisz uporządkować, więc w projektowaniu środowiskowym nie ma zbyt wiele do zaoferowania poza różnymi kolorowymi tłami. Ale każdy obiekt jest pomalowany z kolorową starannością w sposób, który mogę opisać jedynie jako uroczo rozmyty. W połączeniu z optymistyczną, kojącą muzyką i świetnym dźwiękiem, który rejestruje stukanie małych obiektów, Trochę w lewo naprawdę przypomina estetykę ASMR na Instagramie.

Zauważyłem, że ostatnio znacznie rzadziej wchodzę na Instagram i nie jestem pewien, czy dzieje się tak z powodu ciągłych reklam Threads, czy też utowarowienia wygody, które napawa mnie cynizmem (prawdopodobnie jedno i drugie). Trochę w lewo nie oddaje całkowicie tego uczucia, ale jest całkiem blisko. To prosta gra, która pokazuje, jak satysfakcjonujące może być organizowanie, niezależnie od tego, czy lubisz układać rzeczy we właściwej kolejności, czy po prostu lubisz drobne dźwięki. A wszystko to bez kuszenia Cię do wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy na Amazon, co zawsze jest wygraną.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Prezes Microsoftu angażuje się w otwartą platformę Azure dla sztucznej inteligencji

Prezydent Microsoftu, Brad Smith, tak opublikował blog określa, w jaki sposób firma planuje wspierać twórców oprogramowania tworzących sztuczną inteligencję (AI). Wśród obszarów,...

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...

Podcast Apple @ Work: Webex pojawia się w Apple TV i Vision Pro

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...
Advertisment