9to5Mac Happy Hour: tygodniowa, praktyczna recenzja Apple Vision Pro


Chance ma Apple Vision Pro od około tygodnia i wszyscy mamy wiele myśli na temat zupełnie nowej platformy Apple. Prawdziwie nowy produkt Apple nie pojawia się zbyt często, a ten jest szczególnie wyjątkowy. Zajmujemy się szczegółowo sprzętem Vision Pro, wygodą, korzystaniem z Vision Pro do multimediów i produktywności, Personami, FaceTime, rzeczywistym czasem pracy baterii i wieloma innymi kwestiami.

Sponsorowane przez PureVPN: Bezpieczna, niezawodna i błyskawiczna usługa VPN. Użyj PureVPN na tvOS 17, aby uzyskać dostęp do ulubionych treści z dowolnego miejsca w jakości 4K HDR. Zaoszczędź do 83% już dziś.

Sponsorowane przez We Got Your Mac: Ten odcinek powstał w ramach „We Got Your Mac” — Twojego przewodnika po wdrażaniu komputerów Mac na dużą skalę. Słuchaj opinii ekspertów od SHI, Apple i całego świata biznesu. Odwiedzać WeGotYourMac.com lub gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.

Sponsorowane przez Ladder: Iść do Ladderlife.com/HappyHour już dziś, aby sprawdzić, czy zostaniesz natychmiast zatwierdzony.

Sponsorowane przez Masterclass: Nieograniczony dostęp do ponad 180 zajęć prowadzonych w formie krótkich lekcji.

Reklama

Zastępy niebieskie

Szansa Millera

Benjamina Mayo

Subskrybuj, oceniaj i recenzuj

Wersja bez reklam

Możesz zdobyć pozbawiona reklam wersja 9to5Mac Happy Hour w Apple Podcasts co tydzień za 5 dolarów miesięcznie lub 50 dolarów rocznie.

Informacja zwrotna

  • Zadawaj pytania #Ask9to5Mac na Twitterze, Mastodontlub Wątki
  • Wyślij nam e-mail z opiniami i pytaniami na adres happyhour@9to5mac.com

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...
Advertisment