9 gier, które musimy zobaczyć na Summer Game Fest, a nie na E3 2024


Jesteśmy z powrotem. Mówiąc „my” mam na myśli gry wideo. W ciągu najbliższego tygodnia podczas kilku starannie wyprodukowanych wydarzeń promocyjnych zaprezentowane zostaną gry w formie urzekających zwiastunów kinowych obiecujących pchnięcie tego medium do przodu.

The coroczna impreza Summer Game Festgospodarz Zastępca Geoffa Keighleya na E3rozpoczyna działania promocyjne w piątek, 7 czerwca. Pozostała część weekendu jest również wypełniona podobnymi godzinnymi wydarzeniami od Xbox, Activision, Ubisoft, Devolver Digital i innych organizatorów, którzy zjednoczyli mniejsze, niezależne gry w celu połączony pokaz siły.

Oczekuje się, że coroczna parada zwiastunów nowych, ekscytujących gier obejmie mnóstwo gier, które ukażą się dopiero za wiele miesięcy, jeśli nie lat, po ich zaprezentowaniu. Żeby było jasne, tak się dzieje co roku. Jestem tu, żeby przypomnieć, że istnieje niezliczona ilość niewydanych jeszcze gier, które w ubiegłych latach z entuzjazmem ogłaszano na podobnych wydarzeniach — niektóre z nich wymknęły się ze świadomości publicznej i jesteśmy przekonani, że jeśli nie pojawią się w w znaczący sposób przez następne kilka tygodni, to już koniec.*

*To jeszcze nie koniec, zwłaszcza biorąc pod uwagę niestabilna sytuacja w branży gier wideo. Jednak zaczynamy się martwić/niecierpliwić w związku z następującymi grami i szczerze mamy nadzieję, że się pojawią, będą wyglądać świetnie i odniosą krytyczny i komercyjny sukces – wszystkie.

Gra Wonder Woman firmy Monolith

Zapowiedziany w 2021 roku deweloper Monolith Productions obiecał wprowadzić swój opatentowany system Nemesis od firmy Śródziemie: Cień Mordoru Do gra oparta na Wonder Woman. Byliśmy tym podekscytowani, nawet ze smakiem Cudowna kobieta 1984 stosunkowo świeże w naszych ustach, ale od tego czasu nie słyszeliśmy ani słowa o grze. Podejście DC do gier wideo opartych na postaciach zmieniło się od czasu ogłoszenia Cudowna kobietai mamy nadzieję, że Monolith zdoła uchwycić magiczne uczucie towarzyszące walce z dowcipnymi orkami w grze, która da nam kontrolę nad Dianą Prince i jej złotym lasso.

Reklama

Remake Tom Clancy’s Splinter Cell od Ubisoftu

Kolejna zapowiedź, która sięga 2021 roku? Ubisoft Toronto planuje przerobić oryginał Splinter Cell Toma Clancy’ego. Nowa Splinter Cell obiecuje wykorzystać 20 lat innowacji technicznych i przerobić części historii gry, „które mogły nie zestarzeć się szczególnie dobrze” dyrektor kreatywny Chris Auty powiedział w 2022 roku. Pokazanie remake’u Splinter Cell podczas niedzielnej wystawy Xbox Games Showcase znacznie ułatwiłoby uspokojenie długoletnich fanów Xbox, a głębsze zanurzenie się w grę było idealnie przygotowane na poniedziałkowe wydarzenie Ubisoft Forward. Tylko mówię’.

Łyżwa. (Jazda na łyżwach 4)

To zasługa Electronic Arts: wydawca i zespół programistów, Pełne kołobył bardzo przejrzysty w kwestii rozwoju następna gra Skate – który jest nazywany łyżwa.nie Jeździć na łyżwach 4oficjalnie — i otworzyłem się testowanie wersji gry, które są w toku. Ale proszę, daj nam już nową Skate! A co z datą premiery? Poza tym, czy mogę otrzymać klucz do wersji beta? chcę klapszbyt.

Pragmata Capcomu

Od tego czasu minęły cztery lata Capcom ujawnił Pragmata podczas wielkiej prezentacji konsoli PlayStation 5 przez firmę Sony. Pragmatazostało opóźnione od tego czasu kilka razy, a ostatni raz o tym słyszeliśmy wtedy Capcom przesunął to na czas nieokreślony. Jest Pragmata dołączyć do coraz dłuższej listy gier, które pojawią się w 2025 roku? Zaczyna mi się to podobać.

Rare to Everwild

Zbliżamy się do pięciolecia Wiecznie dzikiodsłonięcie. Osiemnaście miesięcy później dowiedzieliśmy się, że deweloper Rare to zrobił podobno zrestartował grę z „całkowitą zmianą projektu i kierunku gry”. Szczerze mówiąc, chcemy tylko dowiedzieć się co Wiecznie dziki nawet Jest — zwłaszcza, że ​​Rare udowodniło, że przy odpowiednich zasobach programistycznych może zamienić dobre gry w świetne gry.

Transformatory: Reaktywuj

Nazwij mnie idealistą, ale zawsze jestem skłonny dać grze Transformers korzyść w postaci wątpliwości. Czasami spotyka Cię niespodziewana niespodzianka – a Transformers: Dewastacja, Jeśli będziesz. Więc kiedy dokuczano Splash Damage Transformatory: Reaktywuj w 2022 r. z nastrojowym coverem utworu „Dead or Alive” Bon Jovi od razu się w to zaangażowałem. Ale od tego czasu niewiele słyszeliśmy o kooperacyjnej grze akcji online, a szkoda. Przez ostatnie 18 miesięcy znajdowałem się w trybie transformacji i wdrażania zainteresowany.

Idealna ciemność

Ogłoszono podczas gali The Game Awards 2020deweloper The Initiative’s Idealna ciemność restart obiecał ożywienie dawno uśpionej serii i stał się kamieniem węgielnym oferty ekskluzywnych gier na Xbox Series X. Jednak studio i właściciel Microsoft niewiele powiedzieli na temat swojej nowości Idealna ciemność i czego możemy się spodziewać Joanna Darkpowrót. Nadal na to czekamy wraz z Xbox Game Studios Notoryczny, Kontrabanda, Bajka, Światy zewnętrzne 2I Stan rozkładu 3.

Serca Królestwa 4

Minęły już dwa lata od ogłoszenie Serca Królestwa 4, ujawnienie zbiegło się z 20. rocznicą serii gier RPG Square Enix-Disney. Coraz częściej wygląda na to, że będziemy musieli poczekać do 25. urodzin Kingdom Hearts, aby naprawdę dostać w swoje ręce kolejną przygodę Sory. Biorąc pod uwagę, ile czasu zajęło Square Enix stworzenie trylogii remake’u Final Fantasy 7 – nie mówiąc już o jej następna główna gra Dragon Quest — właściwie nie spodziewamy się zobaczyć Serca Królestwa 4 pojawić się w najbliższym czasie. Jest bolesna dawka rzeczywistości.

Jedwabna Pieśń Pustego Rycerza

To się nie dzieje, prawda? Mam na myśli, że w najbliższym czasie. W porządku. Wszystko w porządku.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Meze Audio przedstawia uniwersalne słuchawki douszne ALBA z adapterem USB-C

Meze Audio rozszerzyło swoją imponującą ofertę słuchawek o ALBA, nowy model douszny klasy podstawowej. Estetycznie wyrafinowane, z pięknym białym wykończeniem, nowe słuchawki...

W najbliższym czasie korzystanie z RCS w wersji beta systemu iOS 18 może nie być możliwe

Jak ogłosił Apple na konferencji WWDC 2024, iOS 18 oficjalnie zapewnia obsługę RCS – lub Rich Communication Services – na iPhone’a. Jednakże,...

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...
Advertisment