55-calowy telewizor Smart TV Mini-LED Hisense z serii U6 będzie dostępny z 31% rabatem


Mamy niesamowite oferty dostępny dla każdego, kto chce kupić nowy telewizor Smart TV, ponieważ w najnowszych ofertach Hisense otrzymasz nowy 55-calowy telewizor Smart TV za jedyne 398 USD, jeśli zdecydujesz się na telewizor Smart TV Mini-LED ULED 4K UHD z serii U6, który jest wyposażony w funkcję Full Array Local Dimming, obsługa HDR 10+ i inne doskonałe funkcje. Większa Model 65-calowy zwykle kosztuje 600 dolarów, ale obecnie można go kupić za 548 dolarów, co oznacza natychmiastową oszczędność 51 dolarów.


Seria Hisense U6K

398 dolarów 580 dolarów Zaoszczędź 182 USD

Seria Hisense U6K wykorzystuje technologię Mini-LED i jest jedną z najlepszych opcji na rynku ze względu na obsługę technologii QLED. Obsługuje nawet standardy Dolby Vision i Atmos.

W Pocketnow z przyjemnością przedstawiamy najlepsze oferty technologiczne, na jakie natrafiamy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na swoich ulubionych produktach i zakupach, nie tracąc czasu na ich szukanie. Jednakże publikowane przez nas oferty są ważne w momencie publikacji naszych artykułów i zanim na nie trafisz, mogą one nie być już dostępne lub produkty mogą być niedostępne. Pamiętaj o tym, ponieważ nadal jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą na rzecz Twojego portfela!

Reklama


Telewizory ULED 4K Smart TV ULED firmy Hisense z serii U6 to doskonała opcja dla tych, którzy oczekują zaawansowanych funkcji za przystępną cenę. Otrzymujesz nowy telewizor Smart TV działający w Google TV, co oznacza, że ​​otrzymujesz wsparcie dla najlepszych i najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, Disney+, Prime Video, HULU i innych. Maksymalna częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz, ale Game Mode Plus poprawi Twoje wrażenia z gry, ponieważ automatycznie dostosowuje ustawienia, zapewniając płynną rozgrywkę. Dolby Vision IQ i Dolby Atmos również stanowią część tego doświadczenia, które współpracuje z Quantum Dot QLED, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu z jasnymi i dokładnymi kolorami.


W sprzedaży są także inne świetne opcje firm Hisense i TCL

Seria Hisense U8K 2023

Seria Hisense U8K (2023)

Zauważyliśmy również duże oszczędności w najlepszej opcji Hisense w 2023 r., ponieważ telewizor Mini-LED Smart TV z serii U8 otrzymuje teraz Rabat 400 dolarów na wersję 85-calowąktóry obecnie kosztuje 2000 dolarów. Dostępne są inne większe opcje, w tym 100-calowa seria U8, który jest obecnie dostępny za 5000 dolarów. Możesz jednak również rozważyć pójście na łatwiznę 98-calowy telewizor Smart TV QM8 Mini-LED QLED 4K HDR firmy TCLktóry obecnie kosztuje 6000 USD po uzyskaniu ogromnej zniżki w wysokości 4000 USD, co stanowi 40% oszczędności.
Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment