5 rzeczy, które warto wiedzieć z Blizzarda Overwatch 2 Reddit AMA


Deweloperzy z Blizzard Entertainment zabrał na Reddit w środę, aby odpowiedzieć na pytania społeczności dotyczące Obserwacja 2darmowy pół-kontynuacja strzelanki bohaterów, która jest startuje w październiku. Obserwacja 2 deweloperzy, w tym dyrektor gry Aaron Keller, odpowiedzieli na kilka palących pytań dotyczących następnej gry Blizzarda — na przykład, co stanie się z twoimi istniejącymi kredytami i nieotwartymi skrzynkami z łupami w Obserwacja — ale pozostawił kilka pytań bez odpowiedzi.

Oto pięć rzeczy, o których warto wiedzieć Obserwacja 2zwłaszcza jeśli jesteś już istniejącym Obserwacja gracz.

Co dzieje się z twoim istniejącym Obserwacja skrzynki z walutą i łupami?

Krótka odpowiedź brzmi: cała Twoja niewydana waluta zostanie przeniesiona do Obserwacja 2, a wszystkie nieotwarte skrzynki z łupami zostaną automatycznie otwarte dla Ciebie w październiku. Nie jest jasne, co będziesz mógł wydać stare Obserwacja włącz walutę, jeśli masz już odblokowane wszystkie elementy kosmetyczne oryginalnej gry.

„Wcześniej podzielimy się bardziej szczegółowym wyjaśnieniem na wszystkie te tematy Obserwacja 2 wchodzi na żywo w październiku” Jon Spector, lider handlowy i wiceprezes Overwatch, powiedział na Reddit. „Aby dać ci teraz szybką odpowiedź, te istniejące waluty (kredyty, tokeny OWL i konkurencyjne punkty) przyjdą z tobą do Obserwacja 2. Nie przenosimy skrzynek z łupami do Obserwacja 2a przed premierą wszystkie nieotwarte skrzynki z łupami zostaną automatycznie otwarte, a twoje konto otrzyma bezpośrednio całą zawartość.”

Spector wyjaśnił później, że „OW1 kredyty przychodzą z tobą do OW2ale nasza nowa wirtualna waluta będzie główną walutą i będą rzeczy w OW2 których nie będzie można kupić razem z nimi OW1 kredyty.”

Co zespół Overwatch robił przez ostatnie trzy lata?

Kiedy Obserwacja 2 uruchamia się we „wczesnym dostępie” w październiku, gracze otrzymają dostęp do trzech nowych bohaterów (Pobyt, Królowa Junkeroraz niezapowiedzianą postać wspierającą), różnorodne przeróbki bohaterów, sześć nowych map, nowy tryb gry o nazwie Push, kilka nowych elementów kosmetycznych oraz pierwsza przepustka bojowa w grze. Ta zawartość startowa zachęciła niektórych zagorzałych Obserwacja graczy, aby zapytać: „To wszystko?” W końcu minęły prawie trzy lata od ogłoszenia Blizzarda Obserwacja 2 i ponad dwa lata od czasu, gdy najnowszy bohater gry, Echo, został dodany do listy.

Reklama

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Oto jaki reżyser gry Aaron Keller musiał powiedzieć zapytani o niespodziewanie małą liczbę nowych bohaterów pierwszego dnia:

„Dla kontekstu rozwój Obserwacja 2 był początkowo podzielony między strony PvE i PvP gry, a sposób, w jaki zaplanowano, polegał na ukończeniu większości części gry, gdy gra była gotowa do wysłania” – powiedział Keller. „Aby było jasne, nie ma tajnego skarbca wypełnionych bohaterów i innej zawartości, którą trzymamy na przyszłe sezony. Ponieważ kontynuowaliśmy iterację po stronie PvE w grze, oznaczało to, że harmonogram zawartości i funkcji PvP wydłużył się. Wiele funkcji PvE, takich jak wrogie jednostki lub talenty bohaterów, wykorzystuje te same zasoby w drużynie, co bohaterowie. Dla nas ważniejsze jest jak najszybsze rozpoczęcie wysyłania zawartości, niż wstrzymywanie premiery gry w celu stworzenia większej liczby bohaterów. Jest to również powód, dla którego jesteśmy tak podekscytowani, że możemy przejść F2P i wypuszczać zawartość sezonowo – mianowicie, aby publikować zawartość, gdy jest skończona, zamiast trzymać ją w pudełku.

„Aby odnieść sukces z naszym nowym planem w dłuższej perspektywie, powiększyliśmy i zrestrukturyzowaliśmy zespół. Jesteśmy ponad trzy razy więcej niż w momencie premiery. Mamy wielkie plany dotyczące gry, wykraczające poza nowych bohaterów, mapy i tryby gry, a osiągnięcie ich przy jednoczesnym tworzeniu zawartości na nasze sezony wymaga dużo zasobów i dużo planowania. Na przykład, mamy kilku bohaterów głęboko w fazie rozwoju. Bohater sezonu 2 jest prawie gotowy, a my jesteśmy na różnych etapach testów dla kolejnych 3 bohaterów, z których 2 to wspierający!”

Grafika przedstawiająca przegląd gry Overwatch 2 oraz sezony 1 i 2, a także przyszłe sezony zawartości.

Aktualna mapa drogowa zawartości Overwatch 2 na lata 2022-2023
Zdjęcie: Blizzard Entertainment

OK, to o co chodzi Obserwacja 2 Misje PvE?

Podczas gdy Obserwacja była grą stricte wieloosobową, sequel przyniesie ze sobą zawartość dla pojedynczego gracza i kooperacyjną, opartą na fabule i misjach. Plan Blizzarda to uruchomienie strony PvE Obserwacja 2 gdzieś w 2023 roku, a deweloper nie podzielił się zbytnio z drugą połową gry podczas Reddit AMA.

Jednak Keller zauważył, że Obserwacja 2 uruchomi się we „wczesnym dostępie”, aby „wskazać, że to dopiero początek wielu nowych rzeczy, które pojawią się w grze” oraz że kampania PvE zostanie wydana jako część podejścia Blizzarda do obsługi na żywo.

„Nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby rozmawiać o naszych planach PvE, ale jest dla nas naprawdę ważne, aby upewnić się, że ludzie rozumieją wiedzę i stawkę.” powiedział Gavin Jurgens-Fyhrie, główny projektant narracji i scenarzysta na Obserwacja 2. „Pracujemy nad nowym biografem i mamy inne niezwykle fajne plany, które zaskoczą nawet wieloletnich fanów tej wiedzy”.

Gavin Winter, projektant systemów dla Obserwacja 2zasugerował również, że pewna technologia opracowana dla komponentu kampanii PvE w grze może pomóc w zastąpieniu map w stylu szturmowym w Obserwacja 2, które odejdą w sequelu. (Jeśli nie nadążasz, mapy takie jak Hanamura, Świątynia Anubisa i inne mapy „2CP” nie będą grywalne w podstawowych trybach gry w Obserwacja 2gdzie Blizzard powołuje się na niezadowolenie graczy z map Szturm.)

Overwatch 2, wyczyn.  Tracer, Mercy, Reinhardt, Lucio i Mei

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Blizzard szuka gildii dla Obserwacja 2

Overwatch w obecnej postaci nie jest szczególnie towarzyską grą. Ale to może się zmienić.

„Chcemy dodać więcej systemów społecznościowych do Obserwacja 2a system gildii jest dla nas na szczycie listy ” Keller powiedział. „Funkcja taka jak ta to świetna okazja i coś, z czego jesteśmy naprawdę podekscytowani, ale jest to ogromny wzrost, nie tylko dla dużej części naszego zespołu, ale także dla kilku innych działów Blizzarda. Włożyliśmy wiele pracy w tę funkcję, ale jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach lub kiedy może się pojawić”.

Keller dodał, że zespół Overwatch „zaczyna zagłębiać się w” turnieje w grze na sequel.

Zmienia się więcej istniejących bohaterów, istniejące mapy szturmowe nie

Bohaterowie Overwatch, Moira, Symmetra i Brigitte, zobaczą zmiany podczas Obserwacja 2nadchodząca wersja beta i kiedy gra zostanie uruchomiona. Moira będzie nieokreślona”dodatkowe narzędzie” podczas wersji beta. Przeróbka Symmetry „nie nazywaj tego przeróbką” „poprawi jej mobilność i umożliwi jej lepsze reagowanie na szybsze tempo rozgrywek 5 na 5 [team compositions]” starszy projektant bohaterów Josh Noh powiedział. Gracze Symmetra powinni spodziewać się krótszego czasu budowy teleportu i większej prędkości pocisku dodatkowego ognia. Brigitte dostanie nieokreślona zmiana w jej superumiejętności gdy Obserwacja 2 uruchamia.

Blizzard wyjaśnił również, że mapa szturmowa Hanamura nie jest obecnie przerabiana na mapę Ładunek, pomimo tego, jak wygląda prototypowy ekran menu dla Obserwacja 2 pokazał w zeszłym tygodniu. “Konwersja [Assault] mapy do ładunku byłyby ogromnym wysiłkiem, a tego nie podjęliśmy ” Zima powiedziała.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przeprojektowany pilot Siri Remote otrzymuje aktualizację oprogramowania sprzętowego dla posiadaczy Apple TV

Apple po prostu zaktualizuje oprogramowanie układowe w nowym Siri Remote. Zapowiedziany wraz z drugą generacją Apple TV 4K, pilot jest dostępny przy...

Stranger Things 4 właśnie stał się drugim programem Netflix, który osiągnął 1 miliard godzin oglądania

Dziwniejsze rzeczy 4najnowszy sezon tego hitu, właśnie stał się drugim w historii serialem Netflixa przekroczyć miliard godzin oglądania. Od czasu...

Kup nową kropkę gen-4 Echo Dot już od 20 $

ostatnie artykuły ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!