5 nowych egzotyków w Destiny 2: Season of the Haunted i ich działania


Przeznaczenie 2: Sezon łowów jest tutaj, a wraz z nim co najmniej pięć nowych egzotyków.

W chwili pisania tego tekstu dostępne są dwie nowe egzotyczne bronie i trzy egzotyczne elementy zbroi. Broń przyboczna Intruzów pochodzi z przepustki sezonowej, a nowy miecz Cień Serca pochodzi z nadchodzące lochy Duality. Titan Exotic koncentruje się na Void 3.0, podczas gdy zarówno Hunter, jak i Warlock Exotics korzystają na tym Słoneczna 3,0.

Chociaż zawsze możliwe jest, że Bungie może ukrywać egzotyczne zadanie w dalszej części sezonu, jest to jedyne pięć egzotycznych przedmiotów w kolekcji Sezonu Nawiedzonego. Jak zwykle, wszystkie Egzotyki zbroi pochodzą z codziennego utraconego sektora. Oto, co robi każdy z Egzotyków.

Osoba naruszająca cudze prawo

Reklama

Obraz: Bungie przez Polygon

Trespasser to sezonowy Exotic, który pochodzi z przepustki sezonowej. Gracze, którzy posiadają przepustkę sezonową, mogą ją odebrać od razu, podczas gdy gracze free-to-play będą musieli najpierw osiągnąć 35. pozycję sezonową.

Powracający egzotyk z oryginału Przeznaczenie, Trespasser zauważył kilka ulepszeń. Jego egzotyczny profit to Nieskruszony, który powoduje przeładowanie po zabójstwach, aby następna seria Intruza była dłuższa i znacznie potężniejsza (nazywana superserią). Dodatkowy atut Bądź niebezpieczeństwem powoduje, że zabójstwa dłuższą serią powodują natychmiastowe przeładowanie broni i załadowanie kolejnej superserii.

Intruz posiada również Katalizator, który pochodzi z zadania zleconego przez Banshee-44.

Cień serca

Spojrzenie na profity Heartshadow w Destiny 2: Season of the Haunted

Obraz: Bungie przez Polygon

Cień Serca to nowy miecz Egzotycznej Pustki z lochów Duality. Wygląda na to, że jest to losowo wyrzucany przedmiot egzotyczny, co oznacza, że ​​możesz go zdobyć wiele razy z lochu, aby uzyskać inny trzeci profit. Istnieje kilka Triumfów w grze, które możesz zdobyć, jeśli chcesz zwiększyć częstotliwość wypadania Cienia Serca.

Jego egzotycznym atutem jest Ekshumacja, która powoduje ciężkie ataki z pełną energią miecza, aby uczynić Strażnika niewidzialnym i wystrzelić wybuchowe pociski Pustki. Jego drugorzędny profit to Strzał w Ciemność, który zapewnia dodatkowe obrażenia Cienia Serca, jeśli jego użytkownik pozostaje niewidzialny przez dłuższy czas. Użycie pocisków w tym wzmocnionym stanie osłabia cel.

Druga szansa (rękawice Tytana)

Spojrzenie na profity rękawic drugiej szansy Titan w Destiny 2: Season of the Haunted

Obraz: Bungie przez Polygon

Ulepsza Druga Szansa Tytani Pustki. Jego egzotycznym atutem jest Zasięg Myrmidona, który pozwala Rzutowi Tarczą na przebicie barierowych Bohaterów. Daje również dwa ładunki Rzutu Tarczą.

Deszcz Ognia (nogi Czarownika)

Spojrzenie na profity Destiny 2: Sezon Nawiedzonych

Obraz: Bungie przez Polygon

Deszcz Ognia wzmacnia Solarnych Czarnoksiężników. Jego egzotycznym atutem jest Soaring Fisilier, który powoduje uniki powietrzne, aby przeładować wszystkie bronie i poprawić skuteczność w powietrzu karabinów fuzyjnych i liniowych karabinów fuzyjnych. Ostatnie ciosy karabinami fuzyjnymi i liniowymi karabinami fuzyjnymi dają Strażnikom promienne wzmocnienie.

Ręka Kalibana (ramiona łowcy)

Spojrzenie na profity rąk Kalibana Łowca rąk w Destiny 2: Sezon Nawiedzonego

Obraz: Bungie przez Polygon

Ręka Kalibana wzmacnia Solarnych Łowców. Jego egzotycznym atutem jest Roast ‘Em, który powoduje, że Noże Zbliżeniowe przypalają cele za pomocą obrażeń rozpryskowych lub podpalają się przy bezpośrednim trafieniu. Rzucanie nożem bez jego eksplozji zapewnia zwiększoną regenerację broni.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa przepustka bojowa z motywem Rzeźnika w Diablo Immortal jest pełna mięsnych zbroi

Rzeźnik był ikoną Diablo od samego początku. Przerażające spotkanie graczy z demonem pod kościołem Tristram w oryginale Diablo — i...
Advertisment