5 funkcji poprawiających jakość życia w Zelda: Tears of the Kingdom


Chociaż The Legend of Zelda: Łzy królestwa to kontynuacja osadzona w tym samym świecie co Oddech dziczy, tym razem przygody Linka są zupełnie inne. Ma mnóstwo nowych obszarów do zbadania, nową broń i przedmioty do zebrania, a nawet… nowy zestaw uprawnień który pozwala mu budować maszyny, które pomogą mu poruszać się po Hyrule.

Poza szumem wszystkich największych zmian, Łzy Królestwa przynosi garść mniej oczywistych, ale wciąż istotnych zmian w postaci poprawek poprawiających jakość życia. Od lepszych funkcji menu po gotowanie w dowolnym miejscu — oto pięć wprowadzonych zmian poprawiających jakość życia Łzy Królestwa.

Możesz wymieniać przedmioty ze skrzyni

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Kiedy Link otwiera skrzynię, ekran przedmiotu daje możliwość natychmiastowej wymiany łupów w skrzyni na przedmiot z twojego ekwipunku, jeśli ekwipunek jest pełny. W Oddech dziczy, musiałbyś zamknąć skrzynię, upuścić przedmiot, a następnie ponownie otworzyć skrzynię, jeśli chcesz, aby przedmiot znajdował się w środku. To niewielka zmiana, ale doceniam ją, ponieważ mój ekwipunek jest na ogół pełny i oszczędza kłopotów z ponownym otwieraniem skrzyni.

Możesz sortować materiały według częstotliwości ich używania

Obraz wyskakującego menu elementów, które można dołączyć do strzałki.  Menu po lewej stronie pozwala graczowi sortować według tego, który przedmiot jest najczęściej używany.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Podczas swoich podróży w Hyrule zgromadzisz dużą kolekcję przedmiotów, nawet na wczesnym etapie podróży. W Oddech dziczy, sam możesz zebrać około 220 rodzajów przedmiotów i broni. Można śmiało powiedzieć, że będziesz miał do czynienia z wieloma opcjami między różnymi przedmiotami w Łzy Królestwa.

Podczas gdy przeglądanie dziesiątek przedmiotów może prawie uniemożliwić znalezienie odpowiedniego przedmiotu, który można połączyć z bronią w locie lub rzucić, twórcy dali nam skrót. Gdy jesteś na wyskakującym ekranie przedmiotów, możesz posortować listę na trzy sposoby: jak często używasz przedmiotu, jego siłę ataku Bezpiecznika lub według typu. Moim osobistym faworytem jest sortowanie według najczęściej używanych. W ten sposób często używane przedmioty, takie jak nasiona jasnego kwiatu, nie gubią się w tym zamieszaniu.

Możesz upuścić broń z ekranu szybkiej zmiany broni

Obraz wyskakującego ekranu w grze Zelda: Tears of the Kingdom, który umożliwia zmianę broni, która jest wyposażona.  Pod przedmiotem znajduje się opcja upuszczenia wybranej broni.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wiele sytuacji bojowych w Łzy Królestwa wymagają szybkiego myślenia. Twórcy dali graczom łatwy sposób na upuszczenie niechcianej broni podczas biegania. Możesz teraz upuszczać broń, łuki i tarcze bezpośrednio z menu szybkiego wyposażenia, które umożliwia zmianę broni. W ten sposób, jeśli chcesz porzucić słabą lub zdegradowaną broń, możesz to zrobić i zdobyć silniejszą broń na polu bitwy.

Mamy już przepisy na dania

Obraz przedstawiający wybór przepisów w Zelda: Tears of the Kingdom.  Jeden przepis pokazuje przepis na szaszłyk z mięsa i grzybów, który wymaga mięsa i dwóch grzybów Hylian.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Łzy Królestwa ma teraz przepisy, więc nie musisz szukać listy składników online, aby ugotować określony eliksir lub posiłek. Aby odblokować przepis, wystarczy raz ugotować danie. Po wykonaniu tej czynności możesz przejść do spisu materiałów, wybrać składnik i wybrać „wybierz do przepisu”, aby zobaczyć, czego potrzebujesz do przygotowania dania.

Przenośne garnki do gotowania

Obraz ekranu przedmiotu przedstawiający przenośny garnek Zonai.  Służy do gotowania i może być używany do gotowania posiłku podczas przygód.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Ze wszystkich cudów technologii Zonai najlepszy jest prawdopodobnie przenośny garnek. Możesz go używać do gotowania w dowolnym miejscu i nie musisz nawet rozpalać ognia. Każda przenośna doniczka może być użyta tylko raz, ale łatwo ją zdobyć. (Mam ich mnóstwo po użyciu dozownika urządzeń, nazwy maszyny do gachaponów Zonai, na wyspie startowej). walczyć w locie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment