40% użytkowników iPada trzyma swoje urządzenie przez 3 lata lub dłużej. A Ty? [Poll]


Właśnie widzieliśmy nowość badanie CIRP Oznacza to, że rosnąca grupa właścicieli iPadów korzysta z tabletu dłużej niż kiedykolwiek przed aktualizacją. Co z tobą? Jesteśmy ciekawi, jak długo czekacie pomiędzy zakupami iPada?

Jeśli to przegapiłeś, dane CIRP wykazały rosnącą tendencję w cyklu życia iPada.

Warto zauważyć, że odsetek użytkowników czekających co najmniej 3 lata wzrósł od 2022 r. z 28 do 40%. Natomiast odsetek użytkowników, którzy dokonaliby aktualizacji w ciągu 1–2 lat, wzrósł z największego udziału wynoszącego 34% w 2022 r. do 25% w 2024 r.

W wielu komentarzach pod tym postem powtarzano, że na aktualizacje należy czekać co najmniej 3 lata. A najlepiej oceniany komentarz użytkownika „Null” brzmiał:

Przeszedłem z iPada 3 na iPada Pro (1. generacji) na iPada Pro M1.

Nie widzę powodu do częstych aktualizacji, ponieważ sprzęt jest trwały, a funkcje systemu operacyjnego nie wykorzystują zalet nowego sprzętu.

Mam nadzieję, że mój M1 posłuży mi kolejne 3 lub 4 lata.

Sonda: Jak długo czekasz na aktualizacje iPada?

Co z tobą? Czy jesteś na obozie trwającym 3 lata lub dłużej? Albo nie?

Reklama

Zachowamy te same ramy czasowe, jakie stosował CIRP, i udostępnimy w komentarzach więcej kontekstu na temat tego, dlaczego chcesz zatrzymać iPady na taki czas!

Najlepsze zdjęcie autorstwa Jeffa Benjamina

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...
Advertisment