2K Sports współpracuje z Tigerem Woodsem, kupuje dewelopera golfa HB Studios


2K przejmie HB Studios, the twórca dwóch gier golfowych dla wydawcy i twórcy Klub golfowy franczyzy wcześniej, a supergwiazda golfa Tiger Woods powróci do gier na konsole jako partner licencyjny i dyrektor wykonawczy serii, ogłosił wydawca we wtorek rano.

Umowa sprawia, że ​​HB z siedzibą w Nowej Szkocji jest siódmym studiem będącym w całości własnością 16-letniej wytwórni 2K. Oznacza to również pierwsze pojawienie się w grach wideo 45-letniego Woodsa od 2013 roku, kiedy to on i Electronic Arts rozstali się po 15-letnim biegu na okładce serii Tiger Woods PGA Tour dla EA Sports.

Warunki obu umów nie zostały ujawnione.

Las wygrał turniej Masters 2019, jego piętnaste zwycięstwo w mistrzostwach i pierwsze od 2008 US Open. Ale jego powrót do profesjonalnej trasy koncertowej budzi wątpliwości po poważnej, wypadek samochodowy w dniu 23 lutego w którym doznał złamania kości w obu nogach. We wtorek prezes 2K David Ismailer wskazał, że wypadek mógł zakłócić plany wcześniejszego ogłoszenia partnerstwa.

„W golfie nie ma większej ikony niż Tiger Woods” – powiedział Ismailer. „Podobnie jak reszta świata, byliśmy zasmuceni jego niedawnym wypadkiem i życzymy mu pełnego i płynnego wyzdrowienia. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie partnerstwa z Tigerem, którego legendarna kariera wykracza poza sport ”.

W oświadczeniu przedstawionym przez 2K Woods nie wspomniał o swoim wyzdrowieniu, ale powiedział, że nie może się doczekać powrotu do gier wideo i „podzielenia się moją wiedzą i spostrzeżeniami podczas wspólnego budowania przyszłości gier wideo w golfa”.

Reklama

Uruchomiono HB Studios Klub golfowy na PlayStation 4, komputer z systemem Windows i konsolę Xbox One w 2014 roku, a także trzy inne gry symulacyjne w golfa od tego czasu, ostatnio w zeszłym roku PGA Tour 2K21. Firma również wykonała Klub golfowy 2019 dla 2K Sports, które zaznaczono powrót PGA Tour do licencjonowanych gier wideo na konsole po 2015 roku Rory McIlroy PGA Tour dla EA Sports.

Wtorkowe zapowiedzi umocnią profesjonalny golf, ponieważ licencja trzeciej ligi, którą 2K Sports będzie zarządzać, wraz z 21-letnią potęgą NBA 2K, wartą miliardy dolarów, oraz serią WWE 2K, która rozpoczęła się w 2013 roku. tworzenie gier na licencji NFL po raz pierwszy od 2004 roku, chociaż są to „gry wideo bez symulacji piłki nożnej”, które pozostają wyłączną domeną serii EA Sports ‘Madden NFL.)

2K Sports odbija się również od nieudanej próby przejęcia firmy Codemasters przez firmę macierzystą Take-Two Interactive. myśleli, że osiągnęli w listopadzie, ale miesiąc później został zastąpiony przez oferta o wartości 1,2 miliarda dolarów od rywala EA.

Nawet na późniejszych etapach swojej kariery zawodowej i nawet jeśli kontuzje Woodsa kończą ten bieg, nadal jest on niewątpliwie najbardziej widocznym i najbardziej znanym zawodowym golfistą na świecie. 2K Sports zarządza również bliskimi relacjami promocyjnymi z kilkoma mega-gwiazdami od czasu jego powstania w 2005 roku, w szczególności z Michaelem Jordanem i nieżyjącym już Kobe Bryantem w serii NBA 2K od 2009 roku.

We wtorek ogłoszono, że Woods będzie odgrywał aktywną rolę w rozwoju PGA Tour 2K. Umowa sprawia, że ​​nazwisko i podobieństwo Woodsa jest wyłączne dla gier wideo, symulacji i innych gier 2K Sports. Długość umowy nie została opisana, ale wtorkowe oświadczenie nazwał ją długoterminową współpracą.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

OpenAI ogłasza SearchGPT, swoją wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji

OtwórzAI ogłasza długo oczekiwane wejście na rynek wyszukiwarek, WyszukajGPToparta na sztucznej inteligencji wyszukiwarka z dostępem do informacji w czasie rzeczywistym w całym internecie.Wyszukiwarka...

X ujawnia incydent bezpieczeństwa, który spowodował, że Twoje „prywatne” polubienia stały się publiczne

Xserwis społecznościowy Elona Muska, wcześniej znany jako Twitter, niedawno wprowadzono zmianę, która sprawiła, że ​​polubienia stały się prywatnetak aby tylko właściciel konta mógł...

AirTagi firmy Apple są w sprzedaży za 23,99 USD za sztukę, co odpowiada ich najniższej cenie w historii

W ciągu ostatniego miesiąca byliśmy świadkami wysypu nowych lokalizatorów Bluetooth, począwszy od nadchodzącego modelu Motoroli Tagowanie Moto Do Portfel zgodny z funkcją Znajdź...
Advertisment