1Password 7.8 dla macOS działa teraz natywnie na komputerach Apple Silicon Mac


Od czasu wprowadzenia pierwszych komputerów Mac z chipem M1 w listopadzie ubiegłego roku, kilka aplikacji macOS zostało już zaktualizowanych o obsługę platformy Apple Silicon. Dziś popularny menedżer haseł 1Password otrzymał nową wersję, która działa natywnie na nowych komputerach Mac M1.

M1 to pierwszy układ Apple zbudowany dla komputerów Mac w oparciu o tę samą architekturę ARM, która jest używana w układach iPhone i iPad. Chociaż komputery Mac z chipem M1 mogą uruchamiać aplikacje opracowane dla komputerów Intela, aplikacje te muszą być emulowane i tłumaczone przez Rosettę – co może ostatecznie skutkować mniejszą wydajnością i niektórymi błędami.

Wersja 7.8 1Password, która została dziś wydana dla wszystkich użytkowników, wprowadza obsługę platformy Apple Silicon, co oznacza, że ​​aplikacja może teraz w pełni wykorzystać wydajność i wydajność chipa M1 na kwalifikujących się komputerach Mac.

Ciężko pracowaliśmy nad mnóstwem poprawek i ulepszeń do ulubionego menedżera haseł wszystkich między odcinkami WandaVision, The Rookie i Ted Lasso. Ponadto w tym, co z pewnością będzie rokiem Apple Silicon, z przyjemnością ogłaszamy, że 1Password działa teraz natywnie na najnowszych procesorach i sprzęcie Apple. Byliśmy pod niesamowitym wrażeniem szybkości i wydajności nowych komputerów Apple Silicon Mac i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie współczynniki kształtu zostaną wprowadzone w następnej kolejności.

Wspaniale jest widzieć, że programiści są zobowiązani do aktualizowania swoich aplikacji za pomocą natywnej obsługi Apple Silicon Mac, ponieważ ostatecznie Apple ostatecznie wyłączy technologię Rosetta 2.

1Password 7.8 dla macOS jest dostępny jako uniwersalny plik binarny, więc użytkownicy mogą pobrać tę samą aplikację i uruchomić ją na komputerach Mac z procesorem Intel i M1. Aktualizacja jest teraz dostępna dla użytkowników 1Password korzystających z samodzielnej wersji aplikacji, która może być pobrane z jego oficjalnej strony internetowej. Wersja dostępne w Mac App Store wkrótce zostanie zaktualizowany.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Podcast Apple @ Work: MSP skłaniają się ku Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...

ASUS przedstawia wydajność NUC 14 z procesorem Core Ultra 9 185H i GeForce RTX 4070

Firma ASUS przedstawiła dzisiaj NUC 14 Performance, który, jak sama nazwa wskazuje, jest nastawiony na wydajność. Jest to zasadniczo bliźniak ROG NUC,...
Advertisment