15-calowy MacBook Air M3 teraz o 125 dolarów taniej, Apple Watch Ultra 2 o 749 dolarów i więcej


The 15-calowy MacBook Air M3 konfiguracja, której naprawdę potrzebujesz, jest teraz w sprzedaży i będzie nagłówkiem najlepszych czwartkowych ofert. Możesz zaoszczędzić 125 USD na MacBooka 16 GB w 1574 dolarówdo którego dołącza wiosenna zniżka na Apple Watch Ultra 2 w godz 50 dolarów zniżki. Skorzystaj z tego wszystkiego i jeszcze więcej w najnowszym wydaniu 9to5Zabawki Przerwa na lunch.

Wyprzedaż dotyczy 15-calowego MacBooka Air M3, którego szukasz

Amazon oferuje teraz jedne z pierwszych szans na zaoszczędzenie wyższej klasy konfiguracje 15-calowego MacBooka Air M3. Najnowszy model Apple jest wyposażony w 512 GB pamięci i 16 GB pamięci w obniżonej cenie aż do Wysłano 1574 USD. To mniej niż 1699 dolarów, co pozwala zaoszczędzić 125 dolarów. To pierwsza jak dotąd obniżka cen Amazona i nowy najniższy poziom w historii. Na rynku pojawia się także model 512 GB ze standardową pamięcią na oszczędnościach przy 1389 dolarów – w dół z 1499 USD, aby zaoszczędzić 110 USD.

Jabłka nowego MacBooka Air M3 debiutuje z tą samą stylistyką, co ubiegłoroczny model – tylko z pewnymi zauważalnymi wzrostami wydajności. Istnieją oczywiście wszystkie zalety najnowszego wewnętrznego krzemu Apple, takie jak obsługa dwóch zewnętrznych wyświetlaczy po zamknięciu pokrywy, a także obsługa Wi-Fi 6E. Nowy zestaw trzech mikrofonów oferuje tryby izolacji głosu i szerokiego spektrum, nie wspominając o zwiększonej przejrzystości głosu w połączeniach audio i wideo. A dla tych, którzy myślą o wykończeniu Midnight, dostępna jest nowa uszczelka anodowana, która pomaga ograniczyć odciski palców.

W przeciwnym razie jest to po prostu najnowsza wersja MacBooka Air. Jest wyposażony w wspaniały 15-calowy wyświetlacz Liquid Retina, a także funkcję ładowania MagSafe i dwa porty Thunderbolt. Jest to z pewnością jeden z najbardziej kompaktowych 15-calowych laptopów na rynku, a teraz konfiguracje, które naprawdę będziesz chciał kupić spadły do ​​rekordowo niskich poziomów.

Zaoszczędź 50 USD na Apple Watch Ultra 2

Modele Apple Watch 2023 |  Zbliżenie na model Ultra 2

Amazon oferuje teraz Apple Watch Ultra 2 dla 749 dolarów. Dzisiejsza oferta dotyczy stylu z opaską Ocean Band po raz pierwszy od miesięcy i kosztuje 1 USD, o czym wspominaliśmy wcześniej. To jedna z pierwszych jak dotąd szans na zaoszczędzenie w 2024 r. i stanowi odpowiednią wiosenną przecenę na najbardziej wydajne urządzenie do noszenia firmy Apple. Model ten zawiera funkcje tlenu we krwi i jest uzupełniony kolekcją różnych stylów i kolorów pasków. Dzielimy się nowym dodatkiem do stajni fitness Apple w nasza relacja z premieryi odkryj, co tym razem jest inne w dolnej części strony widocznej na ekranie.

Reklama

Apple Watch Ultra 2 pojawia się jako Wytrzymałe urządzenie do noszenia drugiej generacji od Apple z kilkoma ulepszeniami w stosunku do swojego poprzednika. Wszystko spoczywa w tej samej podwyższonej obudowie co poprzednio, z a bardziej wyrazisty moduł boczny który obejmuje zwykłą cyfrową koronę, a także dodatkowy, konfigurowalny przycisk akcji, który uzupełnia regulację kształtu. W centrum wrażeń znajduje się nowy chip S9, który obsługuje także nową technologię rozpoznawania gestów szczypania w przypadku interakcji jedną ręką.

Możesz też kupić komórkowy Apple Watch Series 8 45 mm za 290 dolarów

Woot oferuje teraz model Apple Watch Series 8 z otwartym pudełkiem za najniższą jak dotąd cenę. Możesz upuścić urządzenie do noszenia 45 mm GPS + Cellular aż do 290 dolarów. To mniej niż pierwotna cena wynosząca 529 dolarów i oznacza to najlepszą cenę, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Jest tańszy o 239 USD i przewyższa naszą poprzednią wzmiankę o cenie 319 USD dotyczącą samej wersji GPS aparatu 45 mm z serii 8. Dzisiejsza oferta jest objęta pełną roczną gwarancją i oryginalnymi akcesoriami.

Oczy wszystkich mogą być teraz skupione na nowej serii 9, odkąd nowsza wersja urządzeń do noszenia rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku. Ale Seria zegarków Apple 8 nadal oferuje wiele funkcji, które czynią go atrakcyjnym ulepszeniem w stosunku do starszych modeli – nie mówiąc już o tak dobrym miejscu na rozpoczęcie zamykania pierścieni, jak nigdy dotąd. Nastroje te poprawiły dzisiejsze lądowanie 50% zniżki, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak niewiele nowego tym razem. Mamy pełną wiedzę na temat nowości w modelu 2023, ale najważniejsze to głównie ekran o jasności 2000 nitów, gesty szczypania i chip S9.

Całość opiera się na zawsze włączonym wyświetlaczu i jest wspierana przez chip S8, który wykorzystuje ulepszoną technologię żyroskopu i akcelerometru, co zapewnia wykrywanie wypadków. Oprócz możliwości monitorowania snu w nocy, na pokładzie znajduje się czujnik temperatury, który współpracuje z funkcjami EKG, monitorowaniem poziomu tlenu we krwi i statystykami wszystkie inne codzienne ćwiczenia.

Najlepsze oferty wymiany

9 do 5Mac co miesiąc śledzi także wszystkie najlepsze oferty wymiany na iPhone’a, iPada, MacBooka, Apple Watch i inne urządzenia. Upewnij się, że sprawdź najlepsze oferty wymiany w tym miesiącu kiedy zdecydujesz, że nadszedł czas na modernizację urządzenia lub po prostu udaj się bezpośrednio do naszego partnera handlowego jeśli chcesz poddać recyklingowi, wymienić lub sprzedać używane urządzenia za gotówkę i wsparcie 9 do 5Mac po drodze!

Subskrybuj 9to5Zabawki Kanał YouTube, na którym znajdziesz wszystkie najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Recenzja: Czy pakiet symulatora Turtle Beach VelocityOne Race to uniwersalna sztuczka? [Video]

Recenzja Moza SGP Sequential Shifter: Wysoka jakość w rozsądnej cenie [Video]

Recenzja Turtle Beach Stealth Ultra: kontroler premium Xbox, na który czekałeś [Video]

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment