100 Thieves zwalnia 20 procent swoich pracowników, ponieważ koncentruje się na „podstawie” e-sportu i odzieży


Kolejna duża marka e-sportowa wprowadza kilka poważnych zmian. Firma 100 Thieves, która ogłosiła już zwolnienia w styczniu, zwalnia więcej pracowników i wycofuje wewnętrzne studio tworzenia gier oraz napój energetyczny Juvee, powiedział prezes i dyrektor operacyjny 100 Thieves John Robinson w czwartkowym wątku na X (dawniej Twitter). Cięcia dotyczą około 20 procent pracowników firmy, a przede wszystkim dotyczą Juvee i studia tworzącego gry, mówi Robinson Krawędź. (Robinson nie potwierdziłby konkretnej liczby pracowników, których to dotyczy.)

„W epoce franczyzy e-sportu zaobserwowaliśmy ogromny rozwój naszej działalności e-sportowej i naszej marki i mieliśmy szczęście, że mogliśmy dokonać inwestycji wykraczających poza ten podstawowy rdzeń” Robinson napisał na X. „Ponieważ w ciągu ostatnich dwóch lat zmienił się krajobraz gospodarczy, rozwój naszej działalności nie nadążał za rozwojem naszej organizacji. Nie możemy sobie pozwolić na tak dużą organizację jak wcześniej i ta odpowiedzialność spada na mnie i Matta”.

W przyszłości 100 Thieves skoncentruje się na swoich zespołach e-sportowych, odzieży i treściach online, Robinson powiedział w innym poście. Robinson mówi, że Juvee zostanie wydzielone w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a studio tworzące gry zostanie wydzielone natychmiast Krawędź. (Konto X dla Projektu X nie istnieje już na platformie; 100 Thieves ogłosiło grę w czerwcu 2022 r.) Na X, Robinson obiecał to „w nadchodzących miesiącach udostępnimy więcej aktualizacji na temat tych firm”.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...
Advertisment