10 ukrytych funkcji Pixela 8 i Pixela 8 Pro


The Google Pixel 8 I Pixela 8 Pro statki flagowe to tylko niektóre z nich najlepsze smartfony w 2023 roku, ale czy wiesz, że mają one o wiele więcej funkcji, niż początkowo sądziłeś? Nowe Pixele są wyposażone w wiele nowych funkcji. Tutaj wyróżniliśmy niektóre z najlepszych i najfajniejszych, które pomogą Ci poznać nowe urządzenie. Niektóre z nowych funkcji umożliwiają robienie i edytowanie zdjęć, plików audio i wideo, a także możliwość tworzenia unikalnych tapet, bardziej przydatnego korzystania z lampy błyskowej LED i wiele innych.


10 Termometr (Pixel 8 Pro)

Jeśli widzieliście przecieki, być może już wiecie, że większy Pixel 8 Pro jest wyposażony w termometr. Skanowanie obiektów przez krótką sekundę może określić temperaturę powierzchni, umożliwiając sprawdzenie temperatury napojów i naczyń kuchennych w ciągu kilku sekund. Jeśli kiedykolwiek chciałeś sprawdzić temperaturę jedzenia, napoju lub butelki, którą zostawiłeś zbyt długo na słońcu, teraz możesz to zrobić.

9 Funkcje profesjonalnego aparatu (Pixel 8 Pro)

Po raz kolejny dotyczy to wyłącznie większego Pixela 8 Pro. Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad swoimi zdjęciami i filmami, musisz kupić Pixela 8 Pro, ponieważ Ci to umożliwia “Zawodowiec” cechy. Jeśli szukasz bardziej imponujących zdjęć przy słabym oświetleniu, ostrzejszych selfie i lepszego zoomu, a także gradacji kolorów HDR+ w filmach, Pixel 8 Pro będzie lepszym i bardziej wydajnym smartfonem.

Reklama

Ponadto Video Boost to nowa funkcja, która zasadniczo pozwala włączyć tryb nocny dla filmów. To funkcja dostępna wyłącznie w Pixelu 8 Pro, dzięki której ciemne filmy będą jaśniejsze, bardziej kolorowe i zrównoważone podczas nagrywania w nocy lub przy słabym oświetleniu.

8 Aktualizacje funkcji, systemu operacyjnego i zabezpieczeń

Chociaż z technicznego punktu widzenia nie jest to funkcja, aktualizacje często zawierają nowe opcje, ustawienia i funkcje. Google obiecuje serii Pixel 8 imponujące 7 lat aktualizacji systemu operacyjnego i zabezpieczeń, a firma podkreśliła, że ​​poprawią one Feature Drops, kwartalny program aktualizacji, który wprowadza zupełnie nowe funkcje do istniejących i nowych urządzeń Pixel.

7 Najlepsze ujęcie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas robienia zdjęcia grupowego okazało się, że ktoś miał zamknięte oczy lub nie chciał nadać wyrazu twarzy, jakiego szukałeś? Cóż, najlepsze podejście naprawi to w poście. Jeśli kiedykolwiek zrobisz zdjęcie, które nie spełnia Twoich potrzeb, Best Take zeskanuje zdjęcie i przeanalizuje twarze. Będzie oferować dodatkowe wyrazy twarzy dla każdej osoby, pasujące do tematu, którego początkowo szukałeś, co pozwoli ci podjąć to, co najlepsze zdjęcie.

6 Redaktor Magii

Magic Editor to narzędzie, które podobnie jak większość funkcji w tej kategorii znajduje się w aplikacji Zdjęcia Google. Pozwala analizować zdjęcia oraz skanować i przesuwać dowolny obiekt na ekranie. Google demonstruje to narzędzie, zmieniając położenie poszczególnych osób oraz zmieniając niebo i inne elementy na zdjęciu, aby dopasować je do wyglądu. Może także usunąć niechciane elementy rozpraszające, dzięki czemu możesz pomachać na pożegnanie osobom, które szły przed tobą lub w pobliżu fotografowanych obiektów, podczas gdy ty robiłeś idealne zdjęcie.

5 Magiczna gumka audio

Audio Magic Eraser to narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, podobnie jak większość innych funkcji w tej kategorii, które umożliwia usuwanie niepożądanych szumów z filmów. Zasadniczo umożliwia wyciszenie wysokich tonów i szumów tła za pomocą kilku prostych kliknięć, dzięki czemu Ty i Twoi widzowie możecie skupić się na tym, co ważne. Na przykład, jeśli nagrasz film, na którym jedziesz na łyżwach w pobliżu torów kolejowych, a obok nich przejeżdża pociąg, narzędzie teoretycznie powinno być w stanie wychwycić dźwięk Twoich rolek i usunąć dźwięk pociągu, wiatru i toru, lub obniż go do poziomu, na którym nie jest już ostry.

4 Usuń rozmycie zdjęcia

Chociaż nowe Pixele skupiają się głównie na poprawie możliwości aparatu w każdych warunkach oświetleniowych, zdarzają się sytuacje, gdy szybko poruszający się obiekt powoduje rozmycie zdjęć. Aby temu zaradzić, Google stworzyło plik Usuń rozmycie zdjęcia funkcja wyostrzania nowych i istniejących obrazów w bibliotece. Naprawianie tych zdjęć jest tak proste, jak ich dotknięcie, co natychmiast skutkuje ostrymi i wyraźnymi zdjęciami.

3 Automatyczne rozpoznawanie muzyki

Czy wiesz, że większość (jeśli nie wszystkie) telefonów Pixel automatycznie rozpoznaje muzykę. Telefony Pixel mogą automatycznie wyświetlać nazwę wykonawcy i tytuł utworu na ekranie blokady, informując Cię o tym, co jest grane w radiu lub w restauracji. Możesz obrócić Teraz odtwarzane włącz tę funkcję, aby identyfikować utwory za pomocą zaledwie kilku dotknięć:

 • Zmierzać do
  Ustawienia

 • Wybierać
  Wyświetlacz

 • Kliknij
  Ekran blokady

 • Włączać
  Teraz odtwarzane

Można także zobaczyć Teraz odtwarzana historia który pokazuje wszystkie utwory, które funkcja rozpoznała wokół Ciebie.

2 Tapety AI

tapeta li-pixel-8-ai

Najnowsza seria Pixel 8 jest wyposażona w nową funkcję tapet AI, która pozwala dostosować i spersonalizować urządzenie na zupełnie nowym poziomie. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wygenerować unikalne i jedyne w swoim rodzaju tapety, z przyjemnością dowiesz się, że jest to teraz możliwe w smartfonach z serii Pixel 8.

 • Możesz po prostu długo nacisnąć na ekranie głównym i wybrać
  Tapety i styl

 • Wybierać
  Więcej tapet

 • Wybierać
  Tapeta AI

 • Wybierz jeden z już istniejących podpowiedzi i dotknij słów, aby zmienić je na dowolne, które chcesz wyświetlić i wygenerować

 • Gdy już skończysz, dotknij znacznika, a następnie kliknij
  Ustaw tapetę

Użytkownicy będą mogli także zmieniać skróty na ekranie blokady i style zegara, korzystając z jeszcze większej liczby opcji.

Google twierdzi, że ta funkcja będzie najpierw dostępna dla smartfonów z serii Google Pixel 8. Ogłoszono również, że ta sama funkcja będzie dostępna w Androida 14choć obecnie nie wiadomo, kiedy będzie dostępna dla innych smartfonów i producentów urządzeń.

1 Przejdź do Ciii

Google Pixel 8 w oficjalnej okładce

Telefony Pixel prawie zawsze miały taką możliwość Przejdź do Ciii, ale wielu użytkowników nie jest świadomych tej fajnej i przydatnej funkcji. Jeśli nie chcesz odbierać połączenia lub jesteś na spotkaniu, możesz po prostu odwrócić telefon i wyciszyć go, co automatycznie przełączy się w tryb Nie przeszkadzać. Jeśli otrzymasz połączenie lub wiele powiadomień, możesz obrócić i wyciszyć telefon.

Aby włączyć opcję Odwróć, aby wyciszyć, wykonaj poniższe czynności:

 • Wejść do
  Ustawienia

 • Kliknij
  Cyfrowe dobre samopoczucie

 • Znajdować
  Przejdź do Ciii
  i włącz go

 • Google Pixel 8 pbi

  Google Pixel 8

  Google Pixel 8 ma 6,2-calowy wyświetlacz z adaptacyjną częstotliwością odświeżania (do 120 Hz). Jest również wyposażony w ulepszony Google Tensor G3 i ogniwo o pojemności 4575 mAh, które pozwoli na całodzienne użytkowanie. A jeśli lubisz robić zdjęcia na swoim smartfonie, jego aparaty wzmocnione sztuczną inteligencją pomogą uchwycić najlepszy moment w Twoim życiu.

 • Pixel 8 Pro pbi alt

  Google Pixel 8 Pro

  Google Pixel 8 Pro z trzecią generacją Tensor G3 to flagowy telefon Google na rok 2023. Wprowadza on ogólnie kilka drobnych ulepszeń, zupełnie nowy procesor, który go wyróżnia, czujnik termometru i zapewnia wyjątkowe wrażenia z działania aparatu w smartfonie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...

Firma Microsoft udostępnia narzędzie do odzyskiwania danych, które pomoże naprawić komputery z systemem Windows dotknięte problemem CrowdStrike

Chociaż CrowdStrike wydało aktualizację, aby naprawić swoje oprogramowanie, które powodowało miliony błędów Blue Screen of Death, nie wszystkie komputery są w stanie automatycznie...

Ten tydzień w grach (tydzień 30)

Wkraczając w ostatni pełny tydzień lipca, wracamy do naszego regularnego letniego harmonogramu z kolejnym tygodniem bez żadnych dużych premier. Główna premiera tego tygodnia...
Advertisment