10 najważniejszych funkcji, które warto wypróbować w systemie iOS 17


Gotowy do wypróbowania wszystkich nowości w iOS 17? Od nowego trybu inteligentnego wyświetlacza po funkcje zdrowotne, interaktywne widżety po nową obsługę Wiadomości, pocztę głosową na żywo po mapy Apple w trybie offline i nie tylko – oto 10 najlepszych funkcji iOS 17, które powinieneś wypróbować.

Po beta testach od czerwca do września Apple oficjalnie uruchomił iOS 17 dla wszystkich 18 września, tydzień po wydarzeniu poświęconym iPhone’owi 15.

Chociaż istnieją dużo więcej niż 10 zmian i nowe funkcje w iOS 17. Oto te, które prawdopodobnie będą najciekawsze i najbardziej przydatne.

10 najważniejszych funkcji, które warto wypróbować w systemie iOS 17

 1. Tryb czuwania
 2. Plakaty kontaktowe
 3. Poczta głosowa na żywo
 4. Głos osobisty
 5. Mapy Apple w trybie offline
 6. Udostępniaj hasła znajomym, rodzinie i współpracownikom
 7. Automatycznie usuwaj kody iPhone 2FA
 8. Interaktywne widżety
 9. Wiadomości nowy interfejs i naklejki
 10. Odległość ekranu dla zdrowia oczu
 11. Bonus: adaptacyjny dźwięk AirPods

Tryb gotowości iPhone’a

W tym roku Apple ulepszyło działanie ekranu blokady w systemie iOS 17 dzięki nowej funkcji poziomy tryb gotowości dla iPhone’a.

Niektóre z dostępnych opcji obejmują konfigurowalne konfiguracje z dwoma widokami, podczas gdy inne mają różne tarcze zegara, które zajmują cały ekran. W trybie StandBy możesz także używać widżetów innych firm.

Reklama

Sprawdź wszystkie szczegóły w naszym pełnym przewodniku:

Plakaty kontaktowe

Innym ciekawym sposobem, w jaki iOS 17 zapewnia większą personalizację, jest Plakaty kontaktowe. Istnieje wiele opcji tworzenia różnych projektów i możesz je wykonać zarówno dla siebie, jak i innych.

Poczta głosowa na żywo

Poczta głosowa na żywo ułatwia sprawdzenie, czy chcesz odebrać połączenie, gdy ktoś zostawia wiadomość, bez konieczności oddzwaniania.

Głos osobisty

Personal Voice to imponująca funkcja, która pozwala użytkownikom zachować głos w przypadku jego utraty w przyszłości. Niezależnie od tego, czy chodzi o osoby cierpiące na chorobę zwyrodnieniową, czy po prostu chcesz być przygotowany, Personal Voice ułatwia tworzenie i bezpieczne przechowywanie repliki Twojego głosu.

Mapy Apple w trybie offline

Chcesz oszczędzać baterię lub nie będziesz mieć połączenia tam, gdzie się wybierasz? W systemie iOS 17 możesz pobrać Mapy Apple do użytku offline.

Wspólne hasła

Udostępnianie haseł dowolnej osobie lub dowolnej grupie jest płynne i umożliwia tworzenie współdzielonych skarbców pęku kluczy iCloud.

Automatycznie usuwaj kody 2FA

Prosty i bardzo przydatny, iOS 17 może automatycznie usuwać teksty kodów 2FA po ich użyciu.

Interaktywne widżety

Widżety zyskują lepszą funkcjonalność bezpośrednio na ekranie głównym lub ekranie blokady. Oto ich działanie z widżetem aplikacji Home.

Naklejki wiadomości i nowy interfejs użytkownika

Zamiast ograniczania odpowiedzi emoji do sześciu opcji kliknięcia, w systemie iOS 17 możesz odpowiedzieć na dowolny tekst lub obraz za pomocą emoji lub niestandardowej naklejki.

Oprócz tego dostępny jest nowy interfejs aplikacji iMessage.

Odległość ekranu

Jest to nowa funkcja dbająca o zdrowie oczu, która pomaga zapobiegać zmęczeniu oczu u osób w każdym wieku i pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo krótkowzroczności u dzieci.

Jest łatwy w konfiguracji i bardzo skuteczny.

Adaptacyjny dźwięk w AirPods Pro 2

OK, jedna dodatkowa funkcja, jeśli masz AirPods Pro 2. W iOS 17 dostępnych jest szereg nowych funkcji, które naprawdę wydają się magiczne. Przyjrzyj się bliżej Adaptive Audio z AirPods Pro 2.

Co myślisz? Jakie są Twoje ulubione funkcje iOS 17? Czy przegapiłem coś, co kochasz? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Aby głębiej poznać wszystko, co nowe, obejrzyj obszerny film naszego kolegi Jeffa!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment